bugün

Türk değildir.
böbreği alınır.
Kesinlikle korelidir. Erkeğe benzeyen bir yeri bile yok.
Örneğin .. (#31862627) zevksizsiniz!!
Yakışıklı değilse şanslı veya zekidir ortalama tip biri olarak gereksiz özgüven gösterisi yapacağını söylerim bende uygulardım bir ara ve özgüveni azdır keko style olabilir . Zengin belki .
zenginleş güzel giyin bide olay biter.
merak etmesin en güzel kızlar onlara düşecektir. bende öyleyimdir ego değil bu. herkesin bi gideri var ama güzele,çirkin düşer. bakın etrafa.
Çirkindir.
Kesin fakirdir. Zengin olsa zaten yakışıksız demezler.
Fakirin dişi muhallebide bile kırılırmış.
güzele çirkin düşmez. fakir teselisini geçelim ama adam zenginse eli ekmek değil fırın tutarsa özgüveni artar hele bir de bu paranın kaynağı burjuvazi olmaz da saygın bir meslek olursa örneğin bir cerrah bir avukat bir mimar bir mühendis vesaire bu durumda hem toplumdaki saygın artar hem paran olur e biraz da kendine bakmayı bilirsen güzel kadınlarla dikkat edersen kadınla demiyorum birlikte olmama ihtimalin çok düşük.
Assın kendini. Recm etsin. kendi kendini taşlasın mk.
Yakışıklı değil ama tatlıdır.
Karizmatik olması gereken erkektir.
Yer yer iyi bir insan, yer yer daha iyilerine layik ama hep kalbi kırılan erkektir.
yaşıyor ya bu devirde o da yeter.
Kalbi yakışıklı ise Mesele Yok Eğer Her ikisi de Varsa 10 numara adamdır.
Göze hitap etmeyen erkektir. Nereye hitap ettiği konusunda ise çeşitli söylentiler bulunmaktadır.
görsel
Yok lan kadınları anlayamazsın ben yakışıklıyım bana kin güdeni gördüm.
Aşık olduğum erkek:)
Zekasi ve sempatikligi ile o acigi kapatabilecek erkektir.
yakışıklı değil ama sempatik. yani bir bok yok ama idare eder. ben ikisi de değilim aq. hüzünlendim şimdi.
Kendini yakışıklı sanan erkekten daha beter değildir.
bir an önce yakışıklı olması için dua edeceğim erkektir.
kendini iyi tanırsa rakipsizdir.
Aynı zamanda espri de yapamıyorsa kızların karşısında hiç şansı yoktur *
Not: kendimden biliyorum.