bugün

bunlar bir de kalemin göt tarafındaki silgiyi burnuna sokup, burnuna kaçırırlar. ayrıyetten o kıçı her zaman kemiren, defter üzerindeki silgi kalıntılarını yuvarlayan, kızlara parmak atmayı görev edinen ve derste ise silgiyi yere düşürüp o kızların eteklerinden içeri bakmaya çalışan ilkokul öğrencisidir.

a benim yavrum o yaşta ne biliyorsunda bakmaya çalışıyorsun. göremessin zaten, ya tayt vardır ya da kalın külotlu çorap. bir arkadaşımdan biliyorum..
kendince imaj yapıp tadını çıkaran enerji dolu öğrencidir.
sistemin getirdigi dayatmalara maruz kalarak oyle giyinen ama kafasi tamamen anatomik olarak o sekli almis ogrenci insani.***
sınıfın şamar oğlanıdır.hep onla dalga geçilir kafası üç numara olduğu için kafasına şaplak indirilir.
benimde sınıfımda da bir çocuk vardı aynı bu tariflere uyan ismi abdulgaffurdu az şaplatmadık kafasına ama sonradan hortumla köşeye sıkışmadık.ama deli kuvveti vardı.
bu ibneler hayattan kopuk oldukları için ders devir hikayedir. sınıfın rahatlığı için birkaç kez alt sınıflara gönderilir. geri gelişin uzun olması tüm sınıfın temennisidir.eğer sınıfta böyle birkaç kişilik varsa kesin grup olurlar. tüm sınıf tenefüste rehin alınır.3-4 kişilik grup tarafından çalışkan ve gariban öğrenciler hırpalanır.

edit:cüneyt, serdar, fatih ve türker yıllar sonra size sesleniyorum. hepinizin tek tek a.k ulan. * *
bunların üçgen olan kafaları, boyun mihverinden de hafif sapıktır. yani gönyesizlik, peşlik vardır.