bugün

Efendim, msnde mis gibi sohbet ediyoruz karşıdaki delikanlıyla. Muhabbet süper, o asılıyor ben naz yapıyorum falan. Yanlış anlamayın internette tanışmış değiliz, daha öncesinde bir ortamda tanıştırıldık. Biz de beğenince birbirimizi, telefon numaralarından, msn adreslerine kadar gitti muhabbet.

Neyse konuyu dağıtmayacağım. Bu delikanlı beni görmek istediğini söyleyince, çay suyu koyucağım bahanesiyle, kalkıp pc başından, güzelce süslendim. Ulan ergeniz işte o zaman, gece bile makyajlı yatıyor imajı veriyoruz elin ergen delikanlısına. *

Karşılıklı kameralar açıldı, muhabbet devam ederken, odama annem daldı. Annem odaya girip;
-Kirlilerini ver, makinaya atacağım. Yarına kalmasın. Hadi sabah iş var.
deyince, kalkıp kirlilerimi ayırmaya başladım. Beklediğiniz şey olmayacak efendim, soyunmadım. *

Neyse kirlileri anneme teslim ettikten sonra, pc başına geldim. Tabi annem odaya daldığında ben adamın olduğu sayfayı, küçültmüştüm. Sadece görev çubuğunda küçücük bir isim kaldı.

Bunu farkettim mi? Hayır...

Önce calaz saçlarımı açtım, sonra burnumu karıştırmaya başladım. Karıştırıp burnumu, güzel güzel top yapıp, sağa sola atıyordum. Tabi bu arada talibim de her sahneyi en ince ayrıntısına kadar izledi.

Görev çubuğunda bir ışık yandı, o an hatırladım bizimkini...

Hatırlamaz olaydım;
Sayfayı korka korka açtım. Webcami kapatmış, şöyle de bir ileti yazmıştı;

-Kız olduğunu sanmıştım, öküzün tekiymişsin, iğrençsin!

Bir an ne olduğumu şaşırdım. Allah' ım bu nasıl bir utançtı!

Ve o an uyandım.
Çok şükür rüyaymış... Hoşlandığım çocuğun msn adresini almayı kafama koymuştum, almadan bunca mal rüya görünce ondan da vazgeçtim.

Bir rüya böyle sıçtı, aşk hayatımın içine işte!
Hala msn adresi istemekten korkarım.