bugün

atatürk havalimanında kaçarken yakalanmış.

http://www.habergzt.com/u...tuneker-gozaltinda/15340/
Gün geçmiyor ki bir gs li daha fetöcü çıkmasın.
bu adamın fetöcü olduğunu söyleseler inanmazdım, ne bileyim hiç o tip yok bunda.
Adam isvicre'den gelince yakalanmis, kacarken yakalandi diyolar.

Tamam kardesim fetoculer terorist, korkak ve namussuz.

iyi de ugur tutuneker ne alaka! Bu adam eski futbolculardan, yeni teknik direktorlerden biri. Darbe mi yapmis bu adam.

Cok kotu yapiyonuz bak uyariyorum, masum insanlara zulum ediyolar, seviniyonuz. Bunun sonucunda basiniza cok buyuk bela gelcek, sadece uyariyorum.
bazı vız vız arıların "kaçarken yakalanmış" dediği adam gibi adam.

yurtdışındayken hakkında gözaltı kararı çıktığında "verilemeyecek hesabım yok ülkeme gelip ifademi vereceğim" diyen adam nasıl oluyor da "ülkeden kaçarken" havaalanında yakalanıyor?

gerçi ülkemin "yavşak/yalaka" medyası haberi bu şekilde yaparsa, ülkemin "koyun zihniyetli düşünmekten aciz yavşak/yalaka" bireyleri de bu şekilde dillendirir.

"dillemekte" çok mahirsiniz.
böyle böyle milletin gazı alınacak ve galatasaray'ın fetö sayesinde kazandığı şampiyonluklar hiç araştırılmayacak.

uğur gözaltına alınacak, arif'in kulağı çekilecek, hamza'nın kucağına üç kupa konacak...

galatasaray'ın şampiyonluklarını araştırıp silerlerse gs taraftarı akp'ye oy vermez bundan korkuyorlar.

akp adaleti bu işte...
galatasaray'lıların hala savunduğu durum. takım komple fetöcü, utanacaklarına 'ya adam şimdi sanki gassaray'da oynuyo' diyorlar.

aktif olarak galatasaray'da oynarken oraların abisiymiş. tevekkeli değil paso takım değiştiriyor okan buruk gibi. hiç takımsız kalmıyordu.