bugün

çorap giymeden ayakkabı giyen, saçları şekillli, havasından geçilmeyen tiptir. erkekleri genellikle dışlar, kızların çirkin olanlarını takmaz. bu kişi sosyal medyada havalı resimlerini paylaşır. hükümete giydirir. maalesef ak partili olmadığı halde böyle tiplere kızlar hasta olurlar.
saçları uzatmazsa olmaz.
Kısa boylusunu biliyorum o olmuyor mu? * kotunu bilmem ki elbet giyiyordur ama gitar çalan küpeli piç kısımları doğrudur. Bu tiplere kızlar bayılır. Hele de gitarı size çalsın tamamdır. itiraf edin biri size de parça çalsa bayılırsınız öyle ne bilem. Kızları çabuk tavlayan çabuk bırakan tiptir.
uzun eteğin altına postal giyen, salaş ve bohem tarzlı, genellikle kıvırcık saçlı ve lennon gözlüklü kız arkadaşları vardır.
Kızların hasta olduğu tiptir. O imaja bürününce bakıyorlar... Gitarı sadece taşımak yetiyor, çalmasanda oluyor.

Edit: denendi görüldü. Arkadaştan gitarını bir gün ödünç aldım ilte o gün ne kızlar geldi yanıma...
Dur lan bir küpem yoktu benim.
Önyargılara maruz kalan tiptir.
Böyle tiplerin içinde ne efendi adamlar da var. Bilemezsiniz.

Kot giyen nedir ya, ne giyecekti?
Artık bi numarası kalmayan piçtir.

22 yaşından küçükler için biraz ilgi çekici olabilir ama ihtişamı görünce ellerde her şey değişir bir anda. Ondan dolayı bıraksın zibidiliği az esnaf olsun karı düşmez bu haliyle.
bir kısa boylu saz çalan kumaş pantolon giyen yavşak değildir.