bugün

evet sen tuttun, ülkeyi sürekli orta doğu bataklığına sokmaya çalıştın. bense çocuğumun ve ailemin geleceği için ülkenin bu bataklığa saplanmasını engellemeye çalıştım.

dinsel safsatalarla insanları akılcı ilerici düşünceden uzaklaştırmaya, sadece biat eden robotlara dönüştürmeye çalıştın. bense benim hayatımı mahvetmeme rağmen en azından ülkenin geleceği, torunlarımızın geleceği için emperyalist avrupanın elinde oyuncak olmaması için ilerici düşünceyi empoze etmeye çalıştım.

ülkenin kadınlarını o kara çarşafın içinde görmek için elinden geleni ardına koymadın, her türlü baskı politikasını uyguladın. bense kızımın daha özgür bir ülkede yaşaması için, sırf renkli giydi diye yüzüne kezap atılmasın diye bu çürümüş düşünceyle savaşmak zorunda kaldım. (bkz: iranda 10 kadından 3 ünün yüzü yanık olması)

teknoloji için ayırılan bütün bütçeyi kendi çıkarların için, dinsel safsatalarını empoze etmek için kullandın. bu paranın hesabını sorunca da vatan hainliğiyle itham ettin yaftaladın. bense insanlara vatan haini olmadığımızı sadece ülkenin geleceğinden şüpheli vatanseverler olmaya çalıştığımızı açıklamaya çalıştım.

bu ülke özgür bir ülkeyken ne hayallerimiz vardı oysaki. zamanında bu ülkede bilgisayarla ilgili hiç bir üniversiteye okula gitmediği halde şu anki bilgisayar mühendislerinden bile daha etkin insanlarla doluydu. taki her şey parayla ölçülmeye, okullarda çocuklarımıza çürümüş ideolojinizi empoze etmeye başlayana , özgür düşüncenin dışına itene kadar.
güncel Önemli Başlıklar