bugün

Nette binlerce şey buldum ama hep klasik kalıyor. Farklı birşeyler olsun istiyor insan şüphesiz. O değilde önemli olan zaten birşey beklediği hediye olaraktan . Kapitalizm bize bunu öğütledi bile çoktan ama gelde bunu kıza anlat. ( hoş ben hediye almaktan çok hoşlanırım sexsist birşey yazmaya gerek yok bende isterim . ) . Sevgili sözlüğümden hem yardım isterken hemde çağımızın hastalığı uzaktaki sevgiliye yapılacak maliyeti azda olsa kalbi jestler herbirimizin işine yarayabilir. Hadi bir sinerji yarataım bakalım neler çıkacak. Brain storm " beyin fırtınası" munuzu değerlendireceğimden ve bu yazıyı okuyan ey okuyucununda değerlendirmesini dilediğimden samimiyetinize güveniyorum. Bir kaç örnek alalım benden.

-"Beraber çekildiğiniz fotoğrafları puzzle yaptırmak." Ya tamamda birader. insan ilişkinin ilk doğum gününde mana arar. Amma ve lakin alıp takmak onu kullanmak onunla yaşamakta isteye bilir. Puzzle gitmez gibi.

-"Her saat başı sevgilinize süpriz yapın." babam ptt de çalışmıyor.

-" Onun için bir webstesi tasarlayın" . Comp eng. okuyorum . Kız için değil websites yazılım yazayımda. Daha anlamlı daha taşınabilir elle tutulabilir daha makul gibi geliyor. Bide başkası niye bağlansın benim özelime. ( kıskanç erkek modeli )

Bu örnekler internetteki askdhaslha.com ların örnekleri. Benim ilk aklıma gelen her normal angut erkek gibi. Kolye alıp affillemek oldu ama . Affilleme kısmı nedir ne değildir ? Orjinal daha orjinal olmalı .

Özellikle kadın sözlükdaşlarımdan değerlendirme alabilirsek ne mutlu biz tam gelişmemiş insan cinsine .
onu yakındaki sevgili yapmaktır.
el emeği göz nuru bir video hazırlamak. emek olmazsa hiç birseyin anlamı olmaz.