bugün

O gün ne yaşarsam yaşayayım hep düştüğüm durumdur! bazen yaptığım şeylere Gülerim bazen de pişman olurum ve bazen de vicdan azabı çeke çeke öyle uyurum! hele hele yalnızken derin düşüncelere dalmak iyidir, hem de çok iyi, birazdan yapacağım gibi!
hep geçmişe dönük sorgulamalar, keşkeler dünyanın en iğrenç sözü olabilir, geleceğe dair neler yapabileceğin konusunda fikrin olmaması seni geçmişini sorgulamana itiyor ve alıyor başını bir kısır döngü.
Çok çabuk sinirlenebilen bir insanım. Ama mantıklıda düşünebilirim çoğu zaman. karşımda ki kişiyi şöyle affedebiliyorum, "2 gün sonra ölücez, ben bunun 1 gününü küs geçirmekte emin miyim? Buna değer mi?" Cevap hayırsa zaten bir şekilde barışırız. Ama evetse hem çok kırılmış, hem çok sinirli olarak susuyorum ve asla barışmıyorum. Çok sevdiğim insanlarla selamlaşmıyorum bile artık. Böyle karar verdiğime göre büyük şerefsizlik yapmışlar bana.
Valla ben uyumadan önce yemek yesem mi yemesem mi diye düşünüyorum.
Hayatı değil de daha çok kendimi sorguluyorum. Yaptığım hataları neden üst üste yapiyorum diye.
Bir deyim vardır götümüzde ayı bağırıyor senin uğraştığın, düşündüğün şeye bak diye.
Benimki de o hesap. Hayatım sikilmis ben halen onu düşünüyorum. Gelmeyecegini bile bile.