bugün

tanıdığınız bir insan da değil herhangi bir insan sesi duyma olayıdır.bazı geceler benim başıma geliyor,tam uykuya dalarken insanların konuştuklarını duyuyorum ve kısık başlayan sesler sonra yükseliyor ve tam gözlerimi açarken yankılanıp kayboluyor.bu olayın nedeni kafamda bir sürü şeyin dönmesi mi,izlediğim herhangi bir filmin bir sahnesinin sesleri mi bilmiyorum,ama uykuya dalarken tanımadığın erkek veya kadın sesi duymak insanı biraz ürkütüyor.
Evet bu durumu genelde gün içinde kendimi yorduysam- fiziksel ya da zihinsel - sadece böyle günlerde olduğunun farkına vardım bayadır olduğu için kendimce araştırıyorum konuyu. Tam uykuya dalacağım an tanımadığım sesler birbiri arasında konuşuyor veya bana sesleniyorlar nefesim kesilerek uyanıyorum hatta tam uyumuş olmadığım için gözümü kapatmam ile açmam bir oluyor tam o uykuya dalış anını hissedip uyanıyorum. Hatta bazen sanki uyanmam için biri başımda dikiliyormuş gibide oluyor beni uyandırıp kaçıyor gibi hissediyorum hfjskdkfmskfj şizofreni olduk herhalde..
güncel Önemli Başlıklar