bugün

anlaşılan o gol sadece kaleye girmemiş. Şikeci değilim.
keşke miroslav stoch fenerbahçe forması giymeseydi de , böyle başkalarının zoruna gitmeseydi .

pes arkadaş hasetliğin bu kadarı ...

ülke oylamasında en önde isek galatasaray taraftar gruplarının falcao'ya oy kampanyası başlatılmıştı unutulmamalıdır .

miroslav stoch bileğinin hakkı ile almıştır o ödülü , helalii hoşolsun .
şahsen o şekilde başlığı açana vursa gene aynı yere gideceğini görmeyen futbol sever beyanı. * tamam lan tamam anladım ibneliğine yapıyon da, olum gol hagget o kadar da kötü değil. bana kalsa neymar derim ama sonuçta stoch un golü de gol hani, adam çakmış derler ya o biçimm. *
türk insanının ne kadar işsiz olduğunun göstergesidir. yemeyip içmeyip ankete oy verip anketi paylaşmışlar sağda solda. hayır yani ödülü aldı da ne oldu? stoch fenerbahçe'de diye tüm dünya yıldızları fenerbahçe'ye mi gelmek istedi?

züğürt tesellisi. nokta.
aslında burada şahin kesilen fenerbahçeli ezici çoğunluk o oyların nereden geldiği hakkında bize bir önizleme fırsatı da sunuyor. neyse bunu takım bazına indirgemeye gerek yok, ben hamit o gol ile kazandığında gerçekten bileğimizin hakkıyla kazandığımızı sanmıştım öyle değilmiş şimdi ona yanıyorum.
not; seneye de ibranın golünün yanında yine bir türk kazandığında hepiniz bana hak vereceksiniz.
asil ilginc olan o hafta lig tv de haftanin golu necatinin uzaktan attigi gol secilmistir.