bugün

kot pantolon almak için alış veriş merkezine gittim.yanlış hatırlamıyorsam ltb girdim bir kaç pantolon beğenip satış danışmanına kabinin nerede olduğunu sordum.adamlar koca mağazaya dört tane kabin koymuş mk neyse en sağdaki boştu sadece girdim pantolonu deneyeceğim altımdaki pantolonu çıkartırken kabinin içinde bir kapı olduğunu gördüm(görmez olaydım mk).merak ya bakacaksın illa işte acaba depo kapısı mı diye düşünürken açtım kapıyı bir baktım koca mağazanın vitrinindeyim altımda pantolon yok ,insanlar bana bakıyor ,şansıma çok kişi yoktu o sıra beni gören
hatırladıkça sanki o günmüş gibi utanırım.
çalıştığım kurumun kantinini işleten karı-koca bir çift var ve ben kişilere ismiyle seslenmeyi seviyorum onlara değerli olduğunu hissettirmek için...işte bu esnada bir kaza yaşandı. kantini işleten abiye "cesarettin abi" yerine "cenabettin abi" demiştim ve çok utanmıştım.
ceza panorama harem ezberlemiştim ve hala aklıma unutamıyorum ama utanıyorum sözlük.

ortaokuldaydım lan vurmayın...

ethernel spotliss sunshine memoriel mi ne bir film var, ve ben bunun ismini gece gündüz tekrar etsem de ezberleyemiyorum.

bu filmdeki teknolojiyi panorama haremde kullanmak istiyorum. unutayım sözlerini tanrım artık...