bugün

şaşılacak ve saçma olaylardan biridir. bu ne lan hem burada yazıyor hem de inci yi methediyorsunuz. beğenmeyen siktir olur gider. dağılın şimdi!!!

(bkz: çok sinirlendim sözlük)
sürekli olan, iç gıcıklayan bir olaydır.
(bkz: içimizdeki irlandalılar)
gayet doğal olan olaydır.
(bkz: inci siker)
yaptığı güzel şeylerden biridir.

bizzat haz alıyorum, inci sözlük kafası yaşayamayanlara da acıyorum.
incinin reklama yada methedilmeye ihtiyacı olmadığından fazla önemsenmemesi gereken durum.
gayet olağan durum. sen kim oluyorsun da buranın yazarlarına siktiri çekiyosun, dünkü bok bugün kokmuş durumu.
sözlüğü kendi malı olarak gören insanları rahatsız eden durumlardan biridir. anlamıyorum, nasıl bu kadar sahiplenebiliyorsunuz? herhangi bir şeyi öven ya da söven insanları sözlükten siktir olup gitmeye davet edebilecek hakkı kendilerinde görenler var. garip.
uludağ ın inciyi methedenleri barındırması gibi bir başlık açarak, kendisinin de inci üzerinden prim yapmayı amaçladığı yazar hhödesi. madem o kadar sinir oluyorsun o zaman ne ipliyorsun haspam?
inci üstünden prim yapmak mı diye gülmek istediğim yorumlara cevaptır. ulan neyine özenelim. am sik göt yarak taşak. ayrıca kimsenin kimseyi kovduğu yoktur. bazıları ergenlik dönemini ağır geçiriyor galiba.