bugün

üzücü durum. bakın eriyip bitme beni de etkiledi, tanıma bak, bak.

ne güzeldi 2 sene öncesine kadar her şey. seviyesiz/seviyeli tartışmalar, espriler, komiklikler, zeka kokan hareketler... şimdi hak getire.

bu sözlüğe son zamanlarda her girdiğimde, justin bieber'e sallamak, yaran facebook statusu paylaşmak, tek cümle ile laf koyan siyaset yapmak, eski sevgilime sarmak vs. vs. istiyor canım şiddetle. asimile oldum yemin ederim.

eskiden ne gıcık adamlar vardı, enderun sevgiler, imhotep, grand ekinoks... zerre sevmezdim bu adamları da en azından keyif alırdım sinirlenirken bile, sinirlendirebilirlerdi yani.

komik adamlar vardı, rapper ninja vardı, bencjev vardı mesela. tanımazdım da gizli gizli okurdum.

demeteren, scurtel falan çogözledim. böhü.

hala olanlar da var, poisonx var mesela, çok acayip kılım buna, hep öle de olacağım, 5.yıl zirvesinde de gördüm hatta şeklini, olsun, nickiyle var hala kalbimde kendisi. ona bile laf atasım gelmiyor artık. bluevelve var mesela, okurken uyuduğumu bilirim, şimdi de yazıyor da çok sıkıcı oldu, kusura bakmasın. tarihçixy var bi de, dengesiz herif. o da mesaj atmıyor artık.

bir de damdaki deli vardı, hiç sevmezdi beni de ben onu çok severdim, durumundan değil, beni sevmemesini çok güzel ifade ederdi. sonra o gitti, ben cidden üzüldüm. keşke ilk saydığım adamlar gibi gitseydi. en güzel halindedir umarım...

sonra en beğenilenlere bakıyorum. pardon, bakmıyorum. 1 yıldır haftanın en kötülerine giremiyorum, kötülükten bile anlamıyorlar artık buralarda. kötüyüm lan ben, gerçek kötüyüm ama yok giremiyorum. ben bi ton adamı allahsız yaptım burda, isyanlardayım lan.

şaka bir yana, sen de kibrit suyundan içmişsin sözlük. geyiğe devam.

not: üff snne be slk .s.s
not2: asıl başlık "uludağ sözlük ün peyder pey eriyip bitmesi" olacaktı, harf sınırına da takılmadı ama "peyder pey" kısmı hoşuma gitmedi.