bugün

bugün chance.org\'ta açılmış olan kampanya ile elde edebileceğimiz haklar bütünü. hadi sözlük göster gücünü.

https://www.change.org/tr...tirme-hakk%C4%B1-bulunsun
insan neden nickini değiştirirki diye garip karşıladığım hak. amk sözlük sana ilk girerken zaten bu hakkı vermiş. bu ne şimdi? pes oynarken yenilip ikide bi kol değiştiren player gibi. rumuz sistemi gelsin hatta ne bileyim adam grayziboy yazsın girsin sora yok la beyenmedim deyip asitroll diye ertesi gün bida girsin. görünce gerçekten üzüldüm. utanıyor musuğuz la nicklerinizden. artık sizi simgeleyip, imgelemiyor mu? çözüm belli; uludağemeklilik. ayrıl şöyle sözlükten kendine gel bi blog aç balık al bir ya da ikitane. onlara isim ver besle. tercihen su kaplumbasıda olabilir. bunlardan biri ölünce üzül. sonra aklına bi nick gelince gene gelirsin. o üzüldüğün hayvancağızın ismini nick yaparsın. ne güzel olur dimi? duygusal anlar, duygusal anlar.. fena oldum..böğhhh..
bende balinalar ölmesin istiyorum..
Saklıdır.

O kadar saklidir ki kimse bulamadi hala! kim sakladiysa amina koyim onun...
change'de kampanya açacak kadar önemli değildir.
(bkz: derdini sikeyim butonu)
Desteklenmesi gereken kampanyadır.
öykümkaram gibi bir nick alsaydım katılmayı düşünebileceğim bir kampanya. olurdu. tüh katılamıycam galiba. evet seymen efemin yayın akışına aykırı bir şarkı geliyor burcu gündeş ...nasıl üzüldüm? nasıl üzüldüm? bilemezsin.. aslında hepimiz bir bayrağın etrafında bir birlerin destekleyerek bayrak kulesine sarılmış olmalıydık. tühh olmadı katılamıyorum.
Klarnet sokan yabancı hayvan gibi bir nickim olsa benim de destekleyecek eylem.
sayın zall beyefendinin görmesi ve desteklemesi gereken hede.