bugün

utanılacak bir yavşaklıktır.

şimdi bu başlığa yazacağım entry bazı kişi ve kurumları rahatsız edebilir. o yüzden ürün yerleştirmesi uyguluyorum bu entrye.

dünya kadar malın olacağına fındık kadar şeyin olsun demişler. neydi o? heh, hepimizin aklından geçen şey. bu yazı tüm sözlük kadınlarına değil, kadınlığını kullanıp popüler olma çabasına giren kadınlara ithaf edilmiştir. o yüzden sakin ol ve elindekini yavaşça yere bırak.

senelerdir gördüğüm kadarıyla; bazı erkeklerin de desteğiyle, yine bazı kadınların popülerliği artmakta. bu yavşaklıktan utanıyorum, niye mi? açıklayayım. bu sözlük bir çok kaliteli kadın/erkek yazar gördü geçirdi. şu zamana kadar kaliteli yazıp sözlükten gidenlerin hepsinin erkek olduğu malumunuz. bu yazarlardan en çok bu konuda giydirenlerden bir tanesi yeterli aslında. nitratex zamanında bu yavşaklıktan dolayı sinir harbi yaşamış bir insan, takip ettim biliyorum.

günün bütün vaktini sözlükte geçirip, oraya buraya sataşan; insanlara faydalı olacak zerre bilgi girmeden sürekli am, göt, meme üçlemesi üzerinden yürüyen bazı erkek yazarların suçudur şu an yaşanan durumlar. ve yine, bazı kadınlar da gelen bu ilgiden dolayı popülerliğini harıl harıl arttırmakta. bunları hepimiz biliyor, görüyor ve görmemezlikten geliyoruz. şu sözlükte o kadar kaliteli yazar var ki, zerresinin kıymeti bilinmedi ve onlar da teker teker gitti. tek bir entrysinden dolayı nick altına yavşanan ve bunu görüp mastürbasyon kadar zevk alan onlarca kadın var, en azından benim bildiğim. konunun derinine inmek gerekirse, bunların suçlusu aslında onlar değil. onlara ilgi gösteren, sürekli yavşayan sözlük erkekleri. ara sıra eski yazıları okurken bakıyorum; adam resmen bir tez koymuş ortaya. sonra oyluyorum, diğer entrylerine de bakıyorum; ya silik ya da en son entry giriş tarihi 1 yıl, 2 yıl önce.

bu adamlara değer göstermeyip, eğer fındık kadar şey için yavşaklık yapıyorsanız sikerim ben böyle adaleti. burasının sözlük olduğu aşikar, uğraşılan da bu aslında. sürekli bilgi entry girilecek diye bir kaide yok. geyik yapılabilir, -ki zamanında biz çok yaptık- bir şeyler yazılabilir, dertleşilebilir. ama gelip de, 3 kelimelik bir cümleyi yazan hatunun nick altında yavşıyorsanız ayıptır, günahtır. sözlüğe emek veren insanların hakkına girmektir.

daha uzun yazardım ama, daha fazla sinirlenmemek adına kısa kesiyorum. herkese iyi mastürbasyonlar, yavşamalar. siyayo.
uludağ sözlük yazarlarının yarısı liselidir öncelikle bunu belirletelim.
liseli gençlerimiz ise o yaşlarda ergenliğe yeni girmeye başlamışlardır yani hormonlar tavan. e hal böyle olunca karı karı diye ortalarda gezinirken böyle oluyor.

he kadınların da götüm götüm başlık dolaştığı, "ben kadınım lan" dediği, "çok sıkıldım yaa" tavırlarında olduğu bir yerdir burası. aferin onlara iyi kullanıyolar kadınlıklarını.
evet çok doğru bir tespit. burada hiç bir sikime benzemeyen 3 tane cümle yazmış hatunların (herkes anladı kim olduklarını) 45 sayfa nickaltları var. ana efendi takılanları kimse tanımıyor. emeğe, terbiyeye kimsenin saygısı yok.
kesinlikle katılıyorum.. erkeklerde bu kadar salak olmasın nasıl bir çıkardır bu..
Nefret edilesi kadın yazarlar vardır. Ikide bir yok ben kadınım yok ben 22 yaşındayım yok ben kayseriliyim yok ben yeşil gözlü sarı saçlıyım gibi entry giren nefretlik kadın yazarlar vardır. Işte onlar nefret edilesi namussuz kaş.. Devamını getirmeyim hakaretten entry silinir.