bugün

sözlüğün sihir ustası bendeniz van golu cannavaro'nun uludağ sözlüğe son himzeti. yine bir sihirbaz ve ben karşınızdayız dostlar. öncelikle sihirbazımızın amaçlarından bahsetsek yerinde olur.

diyelim ki, sözlükte sevmediğiniz bir uuser var. yazar, mod, editör vs... öyle böyle değil acayip tav oluyorsunuz. yapmanız gerekn ne mi? çok basit. onunla muhabbete gireceksiniz. özel mesajlar atacaksınız. kanka olacaksınız. birgün bir ara tanışacaksınız. muhabbetiniz ilerleyecek. alemelere akacaksınız. hesabı siz ödeyeceksiniz. karşınızdakinin güvenini kazanacaksınız.

sonracığıma, gel zaman git zaman iyice kaynaşacaksınız. karşınızdakine damdan atla deseniz, atlayacak kıvama gelecek. sonra birgün "kanka gel bu akşam altın vuruş yapalım" diyeceksiniz. bir yerden bir şekilde bir hayat kadınıyla anlaşacaksınız. önceden gizli kamera düzeneğini kurduğunuz bir eve gideceksiniz hep beraber. önce siz göreceksiniz işinizi(hem hesabı da siz veriyorsunuz işin tatlı kısmının keyfine bakın), sonra malum eleman girecek içeri. o içeri girdiği anda da gizli kamera kayda başlayacak.

sonrası tereyağından kıl çekmek kadar kolay olacak. zira artık karşınızdaki malum kişiyi maymun edebilecek kozlara sahipsiniz. bunu ona da bildireceksiniz. filmlerdeki gibi bir kopyasını ona gönderip "istersen yok et ben de çokça mevcut... nıhahaha" triplerine girebileceksiniz.

güç sizde artık...

not: ben denedim %58 çalışıyor. bu seçimde oyum akp'ye.
(bkz: zall ın sex kasedi)
(bkz: zall ın seks kasedi)