bugün

eylem yapılacak diye ihbarda bulunacağım zirve.

yalancı ihbar da olmaz birinin üstünden bişiler çıkmasa da tipten 6 ay yiyecek birileri bulunur yani sekmez hiç.*
anadolunun her yeri islamcı terörist kaynıyor. bi kekoların diyarbakırı mı battı gözünüze akp ibişleri?
Diyarbakır geçti ya hemen terörist lafları etmeye başlayın.
Hiç akıllanmazsınız amk ırkçıları .
(bkz: molotov party).
uçak biletimi alan olursa katılacağım zirve.

hiç fena olmaz asker arkadaşlarımı görürüm.
Organizasyon yapılması halinde gelip essy bacımla gıybetin dibine vurma isteğiyle dolduran zirve. Tırşık tabağının dibini sıyırırken edilen gıybet keyfinin tadı damaklarda kalabilir. *
"Herkeşe benden çay!" dememe vesile olacak zirve.
Haydi kürdonotlar, barajları aştığınız gibi zirveyi de aşarsınız siz!
Gratiste yapılması önerilen zirvedir.
Hazır indirim varken hem dört koldan standlara saldıralım hem de eğlenceli bir zirve olur.
Entel piposu kıllı kollarına ruj swatchlarını yapar felan. Birbirimizin suratına tester fondötenlerini süreriz. Ayyyy çok eğlenceli.
Izmir'den ankara aktarmalı olarak katılacağım zirvedir. Ankara aktarmalı, çünkü profesyonel kamikaze pilotu ii diyarbakır uçağını karıştırıp moskova uçağına binebilir, ehehe. Ama bunu rus gızlarını tavlamak bahanesiyle yapmaz asla. Olası bir karışıklığı önlemek adına arkadaşıma refakat etmek için uçak biletimi aktarmalı alacağım. Gittiğimizde essy bacım tüm misafirperverliğiyle bizleri havaalanında karşılar ve başlar tırşık+kaçak çay+gıybet yolculuğumuz...

Kasıp kavurabilecek, gelmeyenin pişmanlıktan saçlarını yolacağı gelenin ise son derece memnun kalıp geri dönmek istemeyeceği pamuk şeker ve elbette tırşık tadında bir zirve olarak tarihe geçer.
Ofisin orda yapalım. Vazgeçtim baglarda yapalım. Trolleri ortadan kaldırır teroristler öldürmüş deriz. Gerçi bu seferde şehit sayılırlar ya.
Ülkenin dört bir yanından akın akın katılımın olacağı zirvedir.
Zirveden toplanan paraları fakire yoksula dağıtacağız. Hem gıybet hem sevap bir arada olacak. Nötr hesap asadgk.

Tırşık temasıyla yapılacak olan zirvemiz 40 gün 40 gece sürecek. Bilginize.
Hem essy hem eli whitney, Yüce tanrım bu bi rüya olmalı.

Yerimi ayırttığım zirve.
Arkadaşlar lütfen bana iki de bir zirve ne zaman olacak diye sormayın. Zirve felan yok.
Geçen tam kararlaştırdık biri şöyle işim var dedi öteki şuraya gitcem diğeri kafam koptu hastanedeyim diyerek envai yalanlar uydurdular.
Böbreklerinize ihtiyacımız yok dingiller.

iftar çadırında yapılacak zirvedir.
Kankiler Dağkapı meydanı'ndaki çadırda zirveyi şey edin. Organizatörünüz benim ama ben yokum
Yallah.
bugün olursa gelirim
yarın olursa belki gelirim
ondan sonray sa daha da gelmem davosa.
Oldukça talep gören zirvedir. Biliyorsunuz, Diyarbakırlılar olarak her yerdeyiz ve olmaya da devam edeceğiz.
Özel mesajlarda sürekli zirve sorulup duruyor. Açıklık getireyim: Katılım ücretsiz olup, mumbar veya tırşık getirilmesi zorunludur.
ilk önce zirve yerini Starbucks olarak düşünsem de böylesi mekanlar bizi aslımızdan gayrı düşüreceği için surların dibi veya on gözlü köprünün yanı makul olabilir diye düşündüm. Bilemedim.

Gayet eğlenceli geçecek diye umuyorum. Hewalkomlar favlasın.
ben ekibi topladım. "ar yu rediiii!"

https://www.youtube.com/watch?v=MeFihqE8V6I
Faşistlerin kirli ayaklarıyla güzel diyarbakırımıza gelmemeleri gereken zirvedir.

Siz izmir de rakı içip gavurluk yapmaya devam edin amk.