bugün

benimhayallerimvar - renksizgolge
baladusenari - nawajo
chirizonda - larumi
sinnerman

arkadaşlar en geç çarşamba akşamı saat 22:00'a kadar maçların tamamlanıp, skorun bildirilmesi gerekmektedir. bol şans.
yarı finalistlerin listesi aşağıda ki gibidir;

benimhayallerimvar
chirizonda
baladusenari
sinnerman
çeyrek finalde rakibim larumi nickli yazar arkadaşımızı zevkli geçen bir oyun sonucunda 5-2 yenerek adımı yarı finale yazdırmış bulunmaktayım. buradan kendisine oyun için bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.
baladusenari ile yaptığım karşılaşmada 5-1lik skor sonucu elenmiş bulunmaktayım. kendisini tebrik ediyorum.
yarı finalde olup tüm bayanların gururunu elimde taşıyorum.
(bkz: kutsal görev)
veee yarı final kura sonuçları * sıcak sıcak;

benimhayallerimvar - sinnerman
chirizonda - baladusenari

salı günü saat 22:00'a kadar maçların tamamlanıp skorun bildirilmesi gerekmektedir. bol şans.
baladusenari yı burdan tebrik ediyorum. 5-1 le beni duman etti. hayatımda gördüğüm en şanslı oyuncu. bu şansı ömür boyu yanında olur umarım.
ilk finalistimiz;

baladusenari
rakibimle haberleşemediğim için müsabaka yapamadığımdan dolayı elendiğim turnuvadır. 2.sini tüm sözlük yazarları gibi ben de dört gözle beklemekteyim. (bkz: allahsiz kitapsiz cahil kadin) bu işin üstesinden çok iyi gelmiştir. kendisini takdir ediyorum. turnuva şampiyonunu şimdiden tebrik ediyorum.* *
benimhayallerimvar kardeşime 5-1 yenilmiş bulunmaktayım. kendisine bol şanslar.
baladusenari ve benimhayallerimvar rumuzlu yazarların finale kaldığı turnuvadır.
uludağ sözlük tavla şampiyonunun kim olacağını heyecanla bekliyoruz efenim.
ayrıca şampiyonunun belli olmasının ardından yeni bir turuvayı * da peşinden getirecek turnuvadır.
Benim elendiğim (bkz: benimhayallerimvar) isimli kullanıcıyı tebrik ettiğim turnuvadır. yenilerini beklediğimiz turnuvadır.
özellikle bursa daki tavla zirvesine katılmaktan gayet mutlu duyacağım turnuvadır.
ilk defa yapılan bir turnuvanın, nasıl geleneksel olduğunu çözemediğim olaydır.