bugün

galatasaray taraftarının galatasaray'ın geleceği için organize etmesi gereken galatasaray yönetimini protesto yürüyüşüdür.

galatasaray'ın artık kaybedecek zamanı kalmadı,mevcut yönetim işlevselliğini yitirdi ve bu saatten sonra galatasaray'ı seven,düşünen galatasaraylı taraftar grupları tepkisini dile getirmeli ve kulüp binasının önünde yönetimi istifaya davet etmelidir.galatasaray'ın kaybedecek zamanı kalmadı yarın çok geç olacak bu adnan polat denilen şahıstan(başkan demeye dilim varmıyor) bu camianın kurtulması lazım.

edit:tribünden biri olmadığım için ultraslan ile yönetimin aynı kaba sıçtığını bilmiyorum ancak grup adı önemli değil galatasaray'ı seven gerçek ve satılmış olmayan taraftarların yapması gereken protestodur.
ultraslan'ın kim tarafından beslendiğini bilmeyen pollyanna'nın temennisidir.

(bkz: sesli güldüm)
adnan polat'ın şakşakçısı olan ultraslan ise güzel espiridir.

aynı adnan polat'ın şakşakçısı ultraslan 18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı biletlerinin 60-700 arası olmasına da yürümelidir.
yapılmaması gereken eylemdir. ultraslan kendini yeterince madara etmiştir. fazlası, ciltte kuruluğa neden olacaktır.

(bkz: ultraslan ın kendine protesto yürüyüşü)

ultraslan kendini kapatsa tüm sorunlar çözülür. ayrıca siz adnan polat a kurban olun demeden de geçemeyeceğim.