bugün

kendıme hedef koydum ve artık dogru yolda olacagım. bu otuzbır ılletı gercektende bagımlılık yapan en pıs duygulardan bırı. alıskanlık halın getırıldıgınde hem ruhen hem vucut olarak cokkunluk hıssı verıyor.
edıt. haftada ıkı kez masturbasyon yapmaktansa haftada dort kez ruyalanmak daha ıyıdır.
Sağlıksız bir durumdur.

Değil 3 ay, 3 hafta bile masturbasyon yapmamak sperm kalitesini düşüreceği gibi,size rüyada boşalmak,kirli çarsaflar ve sabaha karşı banyo yapmak olarak geri dönecektir.
(bkz: damarlarım çatlıyooo)
Yanında olmak istemem o insanın damacanayı falan nasıl görürse beni de öyle görebilir.
uçan sineğe bile bıyık vurabilirsin. dışarı çık ve insanlarla tanış. sonra hayatı üzerlerine boşalt. anlayışla karşılayacaklardır.
üst üste otuz bir çeken ay zaten yok yıl içinde. normal olandır .
gırdıgım entrıyı anlamayan yazarlara lafım sudur, her ınsan vucudu o menıyı dısarı atmak zorundadır. saglık acısındanda olması gereken bır seydır. ALLAH bıze kolaylık olarak vucudun menıyı atabılmesı ıcın ruyalanmayı vermıstır. masturbasyonu alıskanlık halıne getırıp zorla efor sarfeederek ısını gorenler elbet bı sıkıntısını gorecektır. kısaca masturbasyon alıskanlıgı yarardan cok zarar getırır.
bir kase boşalmanızı sağlayacak durum.
alternatifler sadece 31 le veya rüyada boşalmak ise kestirip kurtulmanın en iyi olacağı durumdur.

(bkz: cima)
hayalimdir.
31 çekmek delikanlı adama Yakışmaz. Paraya kıyıp bir şişme kadın almak gerekir.
ayrıca ek olarak peygamber efendımızın hadıs ı serıfı elıne nıkah kıyan bızden degıldır.
üç aylarda otuzbir çekmenin günah olduğunu sanan mömin kişidir.

(bkz: otuzbir çekince cehenneme girmek)
Otuz birin hiçbizararı yoktur kesin bilgidir.
balataları yakabilir.
şaka bi yana gidin osbirinizi yapın abi. bu yaştan sonra rüyalanmayın ergen gibi.
Zordur. Hakikaten zor. illet olmasına illettir de ben bunu 2.5 ay gibi bir süreye yaymıştım lisede. Sonra baktım psikolojim falan bozulacak dayanamadım. Yapılmadığı zaman sabahları yorgana mı üzülseniz, çarşafa mı kıyafetinize mi karar veremez hale gelirsiniz. Dönem kötü, keşke eski zamanlarda yaşasaydık.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar