bugün

genelde eski türk filmlerini yayınlarlar. yayınlamak derken yanlış anlamayın 10 dakika türk filmi yarım saat telefon satışı, krem satışı, gergedan çükü satışı...
Bazen zap yaparken açıp baya bi etkisinde izlediğim oluyo arkadaşlar çok tehlikeli. Büyülendim resmen bi kere.
Genelde yaşlıların izlediği kanallardır.
Yerel kanalların tümünü dahil edebiliriz bu başlığa.
Onlar nasıl reklamlardır arkadaş öyle cinsel ilaçlardan tutunda kalp damar tıkanıklığına kadar bütün ilaçları(sözde)pazarlıyolar kanal değil Eczacıbaşı mübarek.
Bu konuda bi husus daha dikkatimi çekti aynı herif aynı anda beşten fazla kanalda envayi çeşit ürün pazarlıyo(bu adamlar pazarlamacı tabi onda bi sorun yok)ama satış stratejilerine baktıgım zaman gerçekten ben utanıyorum lan bizim halkımız gerçekten bu kadar mı saf diyorum üzülüyorum gerçekten o dolandırıcılara itibar edip ürün satın alarak kaç yıldır kimleri köşelik ettiklerini bi bilseler.
Üstelik üzülerek söylüyorum ki bazı kanallar bu oyuna dinide dahil edip Islamı istismar edip kullanıyorlar neyse detaya girmicem.
Umarım artık halkımız bu basit oyunların farkına varır bir an önce bizde gerizekalı reklamlardan Kurtulmuş oluruz artık bu konudaki tek temennim bu yönde inş o günleri görürüz yakın zamanda.
Dedemin izlediği kanallar oluyor genellikle.
99 Liraya binlik telefonu sattığını söyleyerek kandıran kanallardır.