bugün

türklerin değil türkiye de yaşayan itlerin abazan olması durumudur.

genelleme yapmak yanlıştır.
gördüğü güzele göz süzmek dışında başka hiçbirşey yapmayan, hakkında kötü şeyler düşünmeyen nice güzel insanlar vardır.

ha bazı itler vardır ki onlar bu ülkenin başına gelen en şerefsiz o.ç larıdır.
(bkz: eşeğe tecavüz etmek)
(bkz: Türkiye seksin afrika sıdır)
arapları es geçmezsek ikinci olabiliriz ama arapları geçemeyiz bence.
yalandır.

o kadar zamandır oraya buraya giderim daha bana bakan olmadı.

lan insan hiç değilse biri lan vay be koçum ne erkekler var falan desin lan 1 kere. insan üzülüyor sonra.

ilerde düzgün, sadık, zengin, esprili erkek aradığınız zaman beni nah bulursunuz işte.
cinsel açlığın afrikasıdır türkiye.
Kabullenilmesi gereken durum kabullenelim ki duzeltmeye calisalim. Ben kendimden utaniyorm bazi zaman yaptiklarimdan dolayi. Cook pisligiz kabul edin.
saçma genelleme. sanıyor musunuz ki dünyanın diğer yerlerinde burda yaşananlar yaşanmıyor. çok daha beterleri oluyor.
macaristanda yasayan bir dostunuz olarak cok net yalanladigim onermedir. cesitli sebeplerle ispanya ve ingiltere haric hemen hemen heryerede gittim.

avrupalilari boyle cool adamlar alismis abi yhaa falanmi saniyosunuz siz. onların daha kotu yapisinca sikmeden birakmama huyu var bizde hic degilse yiyisme flnda yetiyo bazen.

edit: kuzey afrika ve ortadogu halkları zaten abaza. ha bu kavrama kuzey avrupalilari (norvec isvec danimarka finlandiya) , guney amerikalilari ve avustralyalilari genelleme olarak katamassiniz onlarn kulturunde hatuna saygi var. onun disinda erkek heryerde erkek hep kovalayan ve sikmek isteyen..

adamların gunluk amaci aksam olsa da cluba gidip biriyle tanisip kari siksem.. fazla film izlemeyin sanki avrupalilar aksamlari kadini reddedip bira icerek baseball maci izleyen cool adam sandler lardan olusuyo amk alayı abaza.

kendinizi ezmekten vazgecin amk.
kürtlerin de türk sayılmasından dolayı doğru varsayımdır.
haksızda değiller yani şuanki halimize bakarsak en basitinden söylersek facebooktaki fake hesaplara azan veya seks teklifi eden bir ülke olduğumuzdan gerçekten çok ama çok utanıyorum hele bazı abazalar vardır ki * böyle bir gülüş atarlar.
En çok tecavüz olayı amerika'da yaşanıyor. Ben konuşmuyorum, istatistikler konuşuyor.

G*tünüzden atmayın yani.