bugün

Ülkemiz insanı ile ilgili bir tespittir.

Vize evraklarını kontrol eden(etmesi gereken) özel şirket elemanı, araç yetkili servisinde hasar kabul bölümünde çalışan mal kadın, hastanedeki sekreter, personel, okuldaki memur... Say say bitmez.

Malesef %99umuz işini iyi yapmıyor. Ülkemiz aslında tam da bu sebepten kalkınmıyor.

iş ahlakı denen şey malesef ülkemizde yok gibi birşey.
ve bingoow
şöyle bir durumda vardır işini kasten iyi yapmayan insan asla iyi bir karaktere sahip değildir. evlenirken dikkat edilecek bir husus olarak kenara yazsanız yeridir.
doğrudur efendim ben daha çifleşemedim , yada siz insanlar ona ne diyorsanız onu yapamadım.*
Tek hedefi kpss'yi kazanıp bütün gün yatmak olan tembel insanların olduğu bi ülke de normal olan rakam. Abi bi ülkenin en başarılı insanları devlete girmesi kolay, az çalışıyo ve yarım gun tatil diye rehber öğretmen mi olur. Bide avrupalıları elestirirler "e onlarda çok disiplinli be abi insan dayanamaz o kadarına " diye. Ne iğrenç insanlarsınız cidden ya. Devlette çalışanı zaten adam gibi işini yapmaz kazandığı para helal mi o bile muallak. Ticaret yapanı hileye hurdaya bayılır. Is vereni zaten söylemiyorum bile. Insani memleketinden sogutuyosunuz.