bugün

yada koltuk mu önemli, Türkiye mi.

ne yalan söyleyeyim 16 yıldan bugüne kadar kendilerini çok samimiyetsiz ve soğuk buldum. en son bir türk vatandaşı olarak dumur olduğum zaman, pkk nın sınırdan halaylarla geçmesi oldu. neden o kadar şehit ailelerini ayaklar altına aldın ki; birde başka partileri vatan hainliği, fetöcü yakıştırması yapılıyor, bu kadar kolay mı yani bu olaylar. senin yandaşların değil mi belgrat ormanından gömdüklerimizi çıkarırız seçimi kaybedersek dedi, bunun gibi insanlara nasıl bir yetki verdin de adam bu lafları rahatça konuşabiliyorlar.

şimdi herkese fetöcü dedin, peki senin de ileride böyle bir girişimde bulunmayacağın ne malum, belediyelerde, polisin içinde, askeriyede, her yerde adamların yandaşların var, ya sende yaparsan fetönün çırağı olarak.

ne medya kaldı, ne demokrasi, ne ekonomi. Ben böyle liderlik istemiyorum. şimdi burada neler yaptığını, neler yapılmadığını tek tek anlatmayacağım.

bu ülkeyi zarara uğrattın.

son sözüm. (bkz: tamam)

edit: tabiki türkiye onun için rte diyorsun da güzel kardeşim, senin adamının Türkiyeyi getirdiği durum belli, eğer hala rte diyorsan önce başını iki elinin arasına al ve düşün ama iyi düşün.
recepciler icin recep. digerler icin türkiye. recep icin hicbiri.
insanca yaşamak önemli.
Anket yapsak rte çıkar. Güldürmeyin beni.
bu soruya cevap olarak; türkiye demeyen, diyemeyen kim varsa anasının amını eşekler siksin.