bugün

malum bir komedyenin filminin ve komedyenin kendisinin götünün saglı sollu yalanması sonrası dikkatimi çeken hadisedir..

hakkını vereyim malum komedyen kendisinin çekmedigi filmlerde oynadıgı rollerde bence efsanedir hatta en çok onun sahnelerine gülerim.. fakat kendisinin imzasının bulundugu filmlere tebessüm bile edemiyorum..

nazarımda kötü filmlerdir yaptıkları, fakat tanıtılmasına sevilmesine anlam verebiliyorum..

ama artık kabak tadı veren şeyler oluyor..

ne bileyim adam film çekiyor, tamam boktan ama tanıtımı yapılabilir anlarım. ana haberde subliminal olarak çıkııyor.

işte ne bileyim bu komedyene dayılanan sigarayı özendiriyor diyen bir abi var işte bunun açıgını falan bulmuşlar termik santrale izin vermiş bu abi çelişkiliymiş bu yaptıgı..

anlıyorum da mesele şu bu haberi neden çapulcu news ve şürekası veriyor, ve niye şimdi..

adam film çekince, atıyorum onunla ilgili haberler. eleştirilere verilen cevaplar havada uçuşuyor..

tamam bu komedyen bir zihniyetin temsilcisi olabilir..

ama sorgusuz sualsiz her şeyinin övülmesi her yaptıgının alkışlanması, burda bir ahbap çavuş ilişkisi oldugunu gösterir..

sonra deniyor ki rekor kırıyor..

yahu ana habere bile konu ediyorsunuz nasıl kırılmasın..

adamlar resmen mafyavari bir yapılanmas içerisine girmişler..

ekşiciler yav ekşiciler, bakın nefretlik tipler olsalar da genelde muhalefet tarafından çogu eleştirileri ve kendileri kabul görür degerli olarak degerlendirilir görüşleri..

yahu adamlar malum komedyenin filmini eleştirince ki o kadar kötü filmlerin daha iyilerini de çogu eleştirmiştir...

bunlara karşı kin kusuldu kan kusuldu..

yahu ne oluyoruz..

nasıl bir mafyavari bir yapılanma var burda..

içerikten daha önemli isimler var, batı da elbette böyle senaristler var fakat onlar öyle senaristler ve ne yapsalar insanlar daha fragramnını görür görmez yapmış diyorlar..

altı üstü bir komedyenin hiç te öyle aman aman olmayan filmlerini magazin programı, haber kanalı, gazete haberi vs vs buralarda yayınlamak nedir yav..

demek ki bu piyasada iyi iş yapacak adamlara yer yok, bu isimlerle çalışmayıcınca cisimsizler..