bugün

en derin ve samimi türkçü hürmet, sevgi ve saygılarımla;

demokrasi denen tasmayı boyunlarına geçirmiş aciz yöneticilerin hukuksuzluğudur.

aziz kafatasdaşlarım açıkça söyleyim ki ben bir köle tutkunuyum. ama öyle köle edinip de peşinde kuyruğu gibi gezdiren, kölesine iş gördüren aristokratlardan değilim. aristokratım ama sizin bildiğiniz aristokratlardan değilim.

ben kölelerime bir koleksiyoner aşkıyla bağlıyım. çeşitli ırklardan 70'ye yakın kölem var. çerkez, kürt, laz, boşnak, ingiliz ne bulduysam koleksiyonuma kattım. am'ı delikmiş, siki uzunmuş hiç kompleks yapmadım kendime. ne de olsa aşağı tabakaya mensup ırklardan. onların siklerinin uzunluğundan ne olacak?

şimdi efendim kölem var tanrıma çok şükür lakin ben bu köle koleksiyonumu hep gizli saklı, hep kaçamak yapmak zorunda kaldım. devletimizin biz oğullarına, öz türklere, köle dinme hakkı tanımamasından dolayı sadece yakın çevrem bildi benim bu iflah olmaz tutkumu. oysa ben isterdim ki evdeki köle koleksiyonumu göstermek ayağına safkan asenalar kaldırayım... ben isterdim ki eşsiz köle koleksiyonumu kiraladığım bir galeride siz kafatasdaşlarımızın beğenisine sunayım. kölelerimizin karşısında limonlu votkalarımızı yudumlayıp entelektüel sohbetlere dalıp kulak çınlatan kahkahalar atayım.

gönül istiyor tabi bunları. gönül istiyor ama devlet baba siklemiyor gönlümüzün onmaz arzusunu!!

türk ırkını köle edinme hakkından mahrum bırakan kıç kenarı yöneticilere intihar etmelerini salık veriyorum!

götük!
Türk ırkçısıymış gibi gözüken aşağılık kompleksli kürt detected.