bugün

Dışarda geçen yüz günün sözlükteki bir güne eşit olduğunu gösteren bir iddia. Gittim geldim hala gündem aynı.
adana'da ne kokulur ki ; karanfil mi kokaydılar ?
7. sınıfta dershanedeyken bir kızın peynir koktuğunu farketmiştim. peynirli cips peynirli kıraker gibiydi o koku. seneler sonra fark ettim ki o koku peynir değilmiş. ter de değilmiş.
sanki dünyada başka hiçbir milletin kızları ter kokmazmış gibi yapılan tuhaf yakıştırma ve hakaret. ayıptır, yapmayın böyle sığlıklar.

(bkz: kadın düşmanlığı)
cinsiyetçi ithamların bulunduğu kendi milletinden insanlara giydirildiği bir döneme girdik. türk kızına türk erkeğine (burada türk sadece kimliktir.) giydirip ne geçicek eline ? burada bu saçma yazılanları herkes okuyor sonra utanılıp parfümler boca ediliyor duşlar alınıyor öyle bir yer burası. ter kokusu dostum bu insanlık hali de geç kenara.
sigara kokmasından iyidir.

hem ter hem sigara koktuğunu düşünemiyorum.

düşünmek istemiyorum.
Temizlik parayla olur! dedirten konudur. Bu kızlarımızın anneleri eskiden hafta da bir kez banyo yapıyorlardı ve kimselere koku gelmezdi. Şimdi haftada bir kez yıkanan bir gencimiz olduğuna inanmıyorum. En az hafta da iki kez banyo yapmalarına rağmen, etrafındakiler tarafından bu yargı oluşmuşsa demekki rahatsız olan kesimin büyük bölümü hergün yada gün aşırı banyo yapıyor.

Ozaman burdan hükümetin bu gençleri görmesini istemiyorum. Bu gençlerde hergün duşunu alacak güce sahip olsunlar. Bu onların hakkıdır.
çalıştıklarından dolayıdır
çalışanın teri
avarenin parfümünden güzeldir.
Bunca zaman at ile ilişki yaşamış insan düşüncesi. "At" mecazi kullanılmamıştır.
Valla paranoyak ettiniz gittim bi daha duş aldım.
belki parfüm alacak maddi imkanı yoktur , bir parfüm seti hediye eder adamdır çünkü bizim türk erkekleri.
bir justin bieber vecizesi.