bugün

Günümüz CHP Seçmenini temsil eden Canan Kaftancıoğlu'nun Ermeni versiyonudur. Büyük bir Ermeni Milliyetçisidir.
devletleri halklar oluşturur. devlet demek rekabet demektir, rekabet demek liyakat demektir, liyakat demek ilerleme demektir. insanlığın kutsalıdır devlet.

gelişmiş teknolojimizin yegane sebebidir devletleşme ve kollektif bilinç. ve ben devletimi seven bir vatandaş olarak diyorum ki devletini sevmemeyi marifet sayan soysuzlar yallah ermenistana.
insanlar arasında sorun yok ki...

Ben bir insanla konuşurken dilini, dinini sorgulamam.

Devletler savaşır, kaybeden halklar olur...
Şüphesiz ki CHP'li Canan Kaftancıoğlu'na, Sezgin Tanrıkulu'na ve Şebnem Korur'a taş çıkartacak cinsten bir Ermeni Milliyetçisidir.

Ülkemiz dışında da varmış demek ki böyleleri.
Aha!

Twitter sayfasını açınca CHP'nin bazı isimleri ya da Ezhel sandım başta ama yanılmışım.

Bir de adam "Türk halkı kendi kaderinizin sorumluluğunu üstlenmenin ne demek olduğunu hissetme zamanı!" gibi bir şey dememiş mi...

Yani kısacası demek istiyor ki;

"Erdoğan'ı sevmeyen Türkler hadi sokağa hadi bir Gezi benzeri eylem daha!"

Gül gül öldürdü beni.

Oğlum ajsgbnajsghadsh.

Bunu Türkiye'deki solcularda diyor zaten.

Bunu Türkiye'de muhalif olduğunu iddia eden Ermeni Sevici kesimlerde söylüyor.

Zira bu canlı Gezi eylemlerinin de en büyük destekçisiydi.

Bizleri bu kadar çok sevdiğini bilmiyorduk gerçekten kendisinin.

Şaşırtıcı.

Bu adamla aynı ağıza sahip olan biri olsaydım şerefimi, onurumu, gururumu sorgular kendimden tiksinirdim.
ermeni birisinin rteyi övdüğü bir örnek gösterilirse rahatlıkla onu da eleştirebiliriz. buradaki asıl mesaj rteyi sövmesi övmesi değil yalnız.

buradaki asıl mesaj içerideki kendini vatansever sanan chpli güruhun söylemlerinin nedense türk düşmanı ermeniler ile yurtdışındaki türk düşmanı almanlar, fransızlar, ruslar ile ypg destekçisi kürtler ile birebir aynı.

biraz garip geldi bana şahsen. garip gelmeyeni bilemem herkes vatanını sevmek zorunda değil. herkes soyuna sopuna önem vermek zorunda değil. kısacası herkes onurlu olmak zorunda değil. sizi de böyle kabul edeceğiz. lafım tüm vatan hainlerine kimse üstüne alınmasın.
uluyan arkadaş ne zaman baksam buralarda. alakasız bir ermeni artığı rteye sövmüş bunu bize sanki kötü bir şey gibi yutturmaya çalışıyor. ne alaka yani?

başka kapıya aktrol.
türk milletini çok sevdiğini ve bizi düşündüğü için bize bazı tavsiyelerde bulunmuş olan yabancı ermeni insandır. kendisi recep tayyip erdoğanı seçmememiz gerektiğini söylüyor çünkü bölgenin bütün sorunu oymuş.

ya allah razı olsun arkadaştan. de zahmete gerek yoktu ki. bizim içimizde zaten kendi ülkesinin cumhurbaşkanının anasına bacısına söven malum bir kesim vardı. onlara göre bizim ülkemizin cumhurbaşkanı salaktır beceriksizdir türkiyenin dış politikası çok kötüdür.

sana gerek yoktu yani.

https://twitter.com/serjt...tatus/1310777128275779589