bugün

türk dizilerinde klasikti önceden. işte 18lik çıtır kız alıcam falan diyen lavuklar vardı. ama çıkardıkları kadınlar folloşluktan tövbe estağfurullah genital bölgesi dizine kadar inmiş 25 26 yaşında kadınlardı. 18 yaş dediğin yeni liseden mezun olmuş kızdır. %99unda öyle dolgun ve düzgün göğüs möğüs olmaz. olanların %99u da öyle filinta gibi değildir, şişmanlıktandır. filinta gibi olanlar da allahın hikmetidir zaten.

liseden yeni çıkan kız abazalığın ve ergenliğin doruklarında bile olsa 45 yaşında bi adamla kaçmaz, ilişki kurmaz, ilişkiye girmez. halkımızı böyle oyaladılar, beyin yıkadılar. şimdi arkadaş kız arkadaşını anlatıyor, 18 yaşında diyor benim aklıma seneler önce çocuklar duymasında bir sahneye katılan, pınar altuğun babasını canlandıran müsteşar beyin sözde 18 yaşındaki motor pardon motorcu sevgilisi aklıma geliyor, kızı bir görüyorum alakası yok bildiğin liseli, siyah çorap dizde etek belki daha yukarıda, beyaz okul gömleği içinde 80-85 beden sütyen. evet galiba arkadaşımın sevgilisini kesiyorum böyle bir kanıya vardım. ama diyeceğim o ki beynimizi çok yıkadılar, halka abazalığı soktular. oyuna gelmeyelim.