bugün

Zorlu bir çocukluk geçirmiş, tuvalet eğitimi zor zekat tamamlanmış bunun neticesinde de en ufak hatta yer vermemek için tuvalete giderken soyunup işini garantiye alan aşmış insan tipidir. Evde falan bir nebze de, araziye yapması gerektiğinde ne yapıyor merak ediyorum.

Bu arada gariptir, ismi ahmet olanlar genelde böyle yapıyor. Alakasını çözemedim.
ev arkadaşımdır. saatini pantolonu gömleği çıkartır alır sigarasını sıçar afedersin.
bir nevi, iniş öncesi ağırlıkları atmaktır.
(bkz: geniş geniş sıçmak).

arada bir yaparım. neden bilmem ama iyi geliyor.

not: çocukken çok kabız olurdum ben.
üstüne sidik sıçramasını istemeyen titiz insandır, temizlik hastalığına yakalanmıştır ki çağımızın en kötü hastalığıdır.
ayrıca evde kimse yokken çırılçıplak giren tiptir.
cüzdan, sigara, çakmak, telefon, anahtarlık, çorap, hırka ne varsa çıkarıp bir kenara koyan, sonra da üstüne hafif birşeyler alıp, rahat rahat işini yapan tiptir.

görsel *
g.tüne güvenmeyen tiptir. maazallah ordan neyin ne kuvvetle çıkacağı belli olmadığından üstüne sıçrayabilir.
hedef belirlemede ve tutturmada başarısız tiptir. alaturka tuvalete girme gafletinde bulunmuş olabilir de.
(bkz: sigara içmeden sıçamayan tip)
Banyo geniş olduğu için neyim var neyim yok üstümü başımı döküp daldaşşak helaya girmek en büyük fantezimdir.

Denettirmeyin amk birakın bizlere özgü alışkanlık olsun ve bizlerle yok olup gitsin.
Sabah sabah güldüğüm konu. Adam rahat etmek istiyordur, belki de tuvalet sıcaklığı çok yüksektir ve eylem sırasında terliyordur. Kıyafetleri kokmaması için de soyunuyor olabilir.
rahatlığın tanımı onun için az kıyafettir.
çekinmeyen ve rahatlığın dibine vurmuş birisidir.
benim.

3310un iphone olduğu zamanlar tuvalete düşürmüştüm.
rahat sıçmak amaçlı elbiselerinden kurtulmak isteyen tip.