bugün

kullananın böyle varya g*tüne kalın bilmem kaça kaçlık su boruları varya, onu ısıtıp, soğuk tarafını sokmakla birlikte uzun süre acı çekmesini sağlarken keyifle izleyebileceğim tipte insanların, sözlük içinde sözde düzeni sağlamak amacıyla sarf ettikleri yarraaak gibi tespit cümlesi!

oku önce yukarıda ki tanımı, sonra ne kadar sinirlenmişim anla gerzek arkadaşım!

ulan troll nedir?

troll= mikser!

tamam oldu mu? bunu ben eski hesabımla uzun uzun anlatmıştım ama bakınızı görünce doldurayım dedim tekrardan.

arkadaşım bu sözlükte ben anasını ortaya koyan troll gördüm ulan,
vatanına söven troll gördüm,
kardeşi ile ilişki hayali kurup sözlüğe yazan,
ahmet yildiz ölmedi gördüm amk! var mı ötesi?

şehide sövülmez!
atatürk'e sövülmez!
vatana sövülmez!
bayrağa sövülmez!
kıza orospu denmez!
anasını işin içine karıştırmaz!
nerde o eski trolller!
nerde o eski kaliteli bilmem neler! (bunu diyenler komik bir şekilde tanım dahi yapamayanlar. *

pardon hacı ama bu adamlar nasıl troll olacak? bana biri anlatsın, troll nedir? nasıl olunur? nasıl etiği ahlakı bozmadan ve herkese yaranarak bu ,ünvan korunur?

ulan izmir'e laf atamıyosun!
konya'ya laf atamıyosun!
laikçiye laf atamıyosun!
şakirçiye laf atamıyosun!

biri anlatsın yeminle taşşağını önce traş edip sonra yalamazsam şerefsizim biri bana bunu izah etsin amk.

desin ki ama şöyle yapsa daha iyi, bak ne güzel trolller var!

iki tane de örnek versin amk... lan siktirin gidin burdan, o trolller olmasa yazacak 10 satır cümleniz yok sizin.
konuşacak iki kelam fikre sahip değilsiniz, cem yılmazın "aklı yok fikri var" repliğinde ki s*k gibi bişeysiniz, bide millete bok atıyorsunuz.

tamam eyvallah sevmezsin adamı ki ben bi çoğunu okumuyorum bile, baktım başlık saçma kalddırıyorum sol frame den.
baktım başlık kaldırmakla bitmiyor, o zaman veriyorum odunu (bkz: donuz butonu)
başlığı altında moderasyona. bu trolllerden şikayet edenlerden bi tanesine dahi rastlamadım donuz butonubaşlığında.
siz neyin bıdı bıdısını yapıyorsunuz la?

o değil başka bişeye sinirlenmiştim ben,
bu başlığa hiç girmeyecektim uzar diye. hay amk!