bugün

bursaspor taraftarı'nın hatırı sayılır bir kısmının düşüncesidir.

süper lig şampiyonluğu maçlarını hakem yardımıyla ve ağlayarak ite kaka kazanan bir kulübe değil, fenerbahçe gibi bir camiaya yakışır.
nacizane görüşümüz budur.
hangi bursalı kardeşimize sorarsan sor kendileri olamıyorsa trabzon olsun derler.

onu geçtim hangi galatasaraylıya sorsan trabzon der.

hangi beşiktaşlıya sorsan trabzon der.

ligdeki hangi takıma sorarsan sor herkes trabzonun şampiyon olmasını ister.
fenerbahçe taraftarı olmayan insanların dışında başka hiçbir taraftar grubunun isteği değildir.

(bkz: siz hepiniz fb tek)
bunu söyleyen ya fenerlidir ya da takım tutmuyordur. *
tabi fener olsun ki avrupa arenasında tokatları yediği vakit burda eğlenicek bol malezeme çıksın.

seni gidi sanayici seni.
trabzonspor veya taraftarıyla şahsi bir husumeti bulunmayan hiçbir anadolu takımı taraftarının söylemeyeceği söz. fenerbahçe üç düdüklerden birisidir ve hiçbir anadolu takımı taraftarı üç düdüklerden herhangi birisinin şampiyon olmasını istemez.
az da olsa böyle delikanlı taraftarların varlığı insanı mutlu ediyor, gerçek budur
delikanlı adamın düşüncesidir.

kimse hamsi kafanın şampiyon olup da ligin tadını kaçırmasını istemez. ki zaten olamazlar.
eziklerin şampiyon olmadan şampiyonluğu kutlayacak kadar saf insanların söylemidir.
iyi bir bursaspor taraftarı olarak hiç katılmadığım bir önermedir, başlık yazarın şahsi görüşüdür ve asla tüm bursaspor taraftarlarının görüşünü yansıtmaz. şahsi görüşüm fenerbahçe şampiyon olacağına trabzonspor olsun, yani hak eden olsun..
bir anti-fenerli olarak bunu ister duruma geldim. seyircisi nefret ettirdi beni takımdan da şehirden de.
ağlasanız da zırlasanız da şampiyon fener olsun cümle alem böt olsun.
(bkz: dürüst olun rasyonel sosyalisti özlediniz).
güncel Önemli Başlıklar