bugün

super otesi cizgi dizidir. yaş siniri olmaksizin izlemek vaciptir.
Çok ince esprilerin olduğu harika dizi. Şu TV dünyasında izlemeye değer gördüğüm nadir dizilerden biri. Richard gibi annais gibi Darwin gibi tek başına bir dizinin ana karakteri olabilecek kalitede müthiş karakterlere yan rol vermişler. Dizide kavgayla bir sorun çözmeye aptalca olarak yaklaşılır. Ve aynı zamanda dostlukla alakalı başarılı mesajlar içerir. Çizimler ve seslendirme kusursuzdur. Bu çizgi dizi işi çok ilerledi ya normal dizilerden bile iyiler. Ayrıca eskiden ağzımı ayıra ayıra izlediğim pokemonlar tsubasalar heidiler falan bile bunun yanında bok yemiştir.
Yeni nesil çizgi dizilerin içinde bir başyapıt adeta. Gumballa olan sevgim çok büyük ama Darwinin gönlümde yeri ayrı. Michelangelodan sonra ilk defa birine o kadar olmasa da kayda değer bi miktar bağladım.
Gumball ve darwin'in hayatın anlamını sorguladıkları bölümü izliyorum. Gerçekten efsane.
amazing tir.

yeni ama mükemmel çizgi dizilerdendir.
türkçe dublajının çok yakıştığı ve çok sevdiğim şapşik bir çizgi dizi. yiriiim.
62 yaşımda olsam bile izleyebileceğim çizgi dizi.

An itibarıyla cn'te oynuyor.
Lsd kafasi cizgi film. Ama gotten bacakli turuncu kanki super.
görsel
Altıncı sezonda "the neighbor" adında wes anderson içeren bir bölüm var. Ben izlerken çok keyif aldım.
görsel
Cartoon network tr'de yayınlanan bölümleri için tembellik etmeyip bazı bölümlerin büyük bir kısmını kaplayan şarkılara da dublaj yapsalar tadından yenmez. ilk sezonlardaki bölümlerde şarkılar çok yer almasa da sonraları müzikal tarzında bölümler var çünkü. yazık da dil bilmeyene.

Gülüm dizim. Hı hı, gülüm.
karakterlerin seçimi, farklı animasyon teknikleriyle yaratılması, diyalogları... gerçekten kafası çok başka ve bu gerçeğe rağmen en küçük çocuğa bile izletmek için saçma sapan sansüre uğraması trajikomiktir.
https://www.dailymotion.c...video/k3Z64K5SxBHRzLtMFvl

final bölümü internete düşmüş. tam bir hayal kırıklığı, böyle biterse beni çok üzer...