bugün

Eğer uzun süredir böyleyse, terk edilmesi gereken sevgilidir. Artık saygıyı yitirmiştir, değer vermiyordur bu yüzdende değer verilmemesi gerekilen sevgilidir.
4s. kuralının artık işe yaramadığını unutan sevgilidir. hatta eski sevgilidir.
ağzının içine vurulası sevgili. lan sen kime artisleniyon hırbo!!! *
"ayrılalım" yerine mılalırya denerek bir gönderme yapılarak ayrınılabilecek sevgili.
eğer hakkaten ters konuşabiliyosa bir korku filmi senaryosuna başrol olacak sevgilidir.
fazla şımarmış sevgilidir. g.t kaldırıldığı gibi tekrar indirilsin. bir kendine gelsin silkelensin. millet sevgiye, sevdiceğe aç geziyor etrafta (bkz: hayvan)
götü yiyen ayrılır bundan. bakın ters konuşuyorum. sevgilisinin yaptığı aptallıklardan, saçma sapan şeylerden bıkmış ters konuşuyordur. he yok mizacı öyleyse de sen madem ayrılacam ayaklarına yatıyorsun da ne bok yemeye sevgili oldun o zaman. sevgilinin ters konuşması iyi bir şeydir anlayana. hebele hübele yapıp saçmalıklarınıza katlanan insandan korkun siz asıl.
Kafada bitirmiştir, terketmek istemiyordur.
sevgili hatasıdır!
entry gibi editleyeceksin.
yoksa neyse söylemicem.
tokat atılamayan kız..
dangalak sevgililer sebep olur bunlara. anasına sövse, iki gün sonra; ''onsuz yapamıyorum böhüüü'' diye ağlaşır.

sonra da niye ters davranıyosun. e dalyaprak yüz veriyosun.
yolun sonuna yaklaşıldığının birkaç adım kaldığının adeta alarmını veren sevgili.
bir ihtimal ilişkiyi bitirmek ister ancak ilişkiyi bitirmek istediğini doğrudan söylemek yerine tatsızlık çıkararak bu sonuca varmak isteyen zoraki sevgilidir.