bugün

saydım; otuz üç rekattır. cam kenarına yakın olun. mümkün oldukça duvarı ortalayın çünkü arkada kalırsanız ayak kokusu, önde kalırsanız soğan kokusuna maruz kalırsınız.

he bu arada tanım: yatsı namazında kılınan sünnet olan teravih namazı için cemaate tavsiyelerdir.
iyi ısının, çapraz bağlar kopmasın; allah kabul etsin.
yediklerinizi iyi sindirmek için gidin işkembe fazla şişmesin koçlar haydi namaza ama önce farz olanlara gidin 1 aylık müslümanlığa değil.
kesinlikle annemize, bacımıza, teyzemize, halamıza ve bu cinsiyette yakınlarımıza söyleyelim ''konnşu hatce gelcekti, daha bulaşığı bitmemiş. bana yer ayır dediydi, ona yer ayırdıydım.'' demesinler.
dün gördüm daha, teyzeler bildiğiniz yer ayırıyolar yanlarından. ee cemaatin yarısı nerde? dışarda.
kaldı ki mekruh, allah'ın evinde yer ayırmak. töbe bismillah.

belediye konserine gelen insan kıvamındaki teyzelerime selam ederim.* düzeninizi bozaceam olm. *
namazin basinda yaninizdaki kisinin sogan yedigini fark ettiyseniz ne pahasina olursa olsun yerinizi degistirin otuz üc rekat kolay degil.
ağzınız kokmasın. serin ve ferah bir yerde durun. yanınızda terinizi silecek bir mendiliniz olsun. haydi allah kabul etsin.
kirişe yaslanmayın fena uyku bastırıyor. *
acele edin. namaz başladı.
temiz gidin, dişlerinizi fırçalayın, mümkünse girmeden hemen önce sigara içmeyin.
allah kabul etsin.
iyi bir namaz kılmaya çalışın. kalıbınız ve kalbinizle namazda olun.
Trolleri dikkate almayın mesela.
Namaz vesilesiyle Bu mübarek günlerde bari temiz çorap giyin, duş alın, ahır gibi kokmayın.
defalarca yazılmış ama yine de hatırlatmakta fayda var.

üsturuplu giyinin mesela.

http://galeri.uludagsozlu...anlara-tavsiyeler-788885/
güncel Önemli Başlıklar