bugün

adam şaka maka haklı , ne bok yerse yesin , onu gündeme biz çıkarıyoruz . bunu yapmazsak belki işe yarar fakat bilemiyorum .
Günahını almak deyimini yanlış anlayan bir 'mal beyanı'.
ne yapsın önünden mi konuşsun?
sonuçta siyasi biri ve aldığı kararlar herkesi etkiliyor. o mevkide olup eleştirilmeyecek bir insan olabilir mi?
olamaz. tabi ki memnun olmayan kesimler olacaktır.

ha bunların söylemleri akp seçmeninin ne denli sikinde orası malum zaten.

adam işini biliyor. muhalefet ful ideolojik olarak bakıyor ama akp ye ideolojik olarak oy veren % 20 dir en fazla. gerisi hep hizmete oy veriyor ve akp nin kapitalist politikaları dünyayla paralel şekilde yer tutuyor. sonra buradan istediğin kadar saydır, o adamları zaten görüşünden döndüremezsin. patlama oldu hemen köprü açılışı ve seçmeninde rahatlama. çünkü adamlar duble yol fetişçisi.

ayrıca akp yeni seçime girmeden önce, şuraya şu kadar harcadım buraya bu kadar harcadım diye kuruşuna kadar söylüyor. millet bunlara bakıyor. ama gidip sabah akşam çomar de bir şey değişmez. ben de diyorum, duygularımız karşılıklı ama değişmez.

muhalefet siyasetçileri bırakıp ekonomistleri alsın. bir kriz çıkartsınlar bak o duble yol fetişçileri nasıl akp yi yüzüstü bırakıyor.

ideolojik oy verenleri siktir et zaten onların beyin ölümü gerçekleşmiş. ülke yıkılsa hüllooog diye bağırır ve sakinleşir.