bugün

bir hayli kapalı kapılar ardında gerçekleşmiş süreçtir.sürecin amacı da bellidir:türkiye'yi ve ortadoğu'yu paramparça etmek.

tayyip erdoğan'ın başbakanlık koltuğuna nasıl oturduğunu kronolojik olarak anlatan ve ak partinin nasıl,ne amaçla kurulduğunu anlatan bu süreç,kimin aslında fetöcü,kimin aslında vatansever olduğunu gözler önüne seren bir süreçtir.

yazının %90'ı alıntıdır.yer yer çeşitli eksiltmeler ve eklenmeler yapılmıştır.

hemen sıralamaya başlayalım,ne dersiniz?

Tayyip Erdoğan Milletvekili ve Başbakan değilken,sadece Ak Parti Genel Başkanı olarak Beyaz Saray’da Bush tarafından Resmi olarak ağırlandı.

Bush tarafından resmi olarak ağırlanmasına Yahudi lobisi aracı oldu.

Bush görüşmesinde ileriye dönük sözler alınıp verildi.Sıra Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlık yolunun açılmasına geldi.

Tayyip Erdoğan Bush’un taleplerinin tamamına evet dedi.Meclisten yasa çıkmasını beklemeden ABD’lileri Türkiye’ye davet etti.

ABD’liler Türkiye’ye geldi, bazı havaalanlarımızı elden geçirmeye ve G.Antep,Urfa,Mardin,Hatay vs. illerimizde arazi kiralamaya başladı.

Malum yasa meclise gelmeden önce bu anlaşma ileriden gidiyordu.Araziler,havaalanları kiralanmış. Paralar ödenmiş ABD savaş gemileri iskenderun’daydı.

Tayyip Erdoğan Meclisten yasayı geçireceğine emindi.

Bu yasa meşhur 1 Mart tezkeresiydi.Tezkere Mecliste Hükümet ABD ile para pazarlığındaydı.

Para miktarında kavga çıktıktan sonra ABD savaş gemileri 45 gün iskenderun açıklarında bekledi.Yasa Meclisten geçmedi.Tayyip Erdoğan şaşkındı.Yasayı tekrar getirmek istedi.

Tayyip Erdoğan ABD'ye “Ben Başbakan olmayınca etkim olmuyor” deyince, yeniden konuşuldu. ABD araya girdi Baykal ikna edildi.

ABD’nin iknası üzerine Tayyip Erdoğan ve Baykal bir araya geldi. Uzlaşıldı.Meclise yasa getirildi ve Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlık yolu açıldı.

ABD-Tayyip Erdoğan arasında çok sıkı ”Stratejik ortaklık” kuruldu. Büyük Orta Doğu (BOP) planı devreye girdi. Bölgedeki görev Tayyip Erdoğan'a verildi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O gün bugündür huzurlu bir günün bile geçtiğini hatırlamıyorum bu ülkede.ülkeyi sömüren de bellidir,fetöcü olan da.

sakın kimse insanların aklı ile dalga geçmesin.

şimdi anladınız mı bir şeyleri?

2-3 yıl içinde amerika ile aynı çizgide yürümeyeceğini nereden biliyorsunuz?

ya birileri geldiği yeri özlerse?

ya bir açılım rezilliği daha yaşarsak?nagehan alçı gibi yalaka gazeteciler ''öcalan serbest bırakılmalı,ben buna halkın hazır olduğunu düşünüyorum'' dediği zaman sustuğunuz gibi,susmaya devam mı edeceksiniz?

o zaman ne yapacaksınız?

''efendimiz,peygamberimiz!'' diye bağıracak mısınız?

3 yıl veriyorum bu çizgi geçişinin tekrar olmasına.

2019'da tayyip erdoğan'ın başkan olması ve bu yetkileri eline alması halinde,türkiye tekrardan akp'nin 2002-2003 rezilliklerinin olduğu döneme geri dönecektir.halkın yarısı da 15 yıldır izlediği gibi izlemeye devam edecektir.(yetkileri alamazsa tam tersi olacaktır)

bu entry 3 yıl burada duracak.

BOP gerçekleşince ''ah,vah,evet verdik zamanında,tüh!'' demeniz bir şey değiştirmeyecek.

bu projeyi anlatan,açıklamaya çalışan her insan,her siyasetçi susturuldu.

işgalcileri,asıl işgalcileri anlatıp,halka duyurmaya çalışanlar,gaflet uykusundaki insanlar tarafından ''terörist'' ilan edildi,ediliyor.(referandum süreci)

devam edin bakalım,gamsız bir şekilde uyumaya devam edin.
Devlet yönetmek satranç oyunu gibir. Bazen ileriki hamlelerde rakibini sıkıştırmak ve bertaraf etmek için piyonlarını bilerek harcarsın.

Bazen bazı şeylerin görünmemesi için dikkati farklı yönlere çekersin

Bu satranç oyunu uzun zamandır devam etmektedir. Tezkere nin geçmemesi için erbakan akparti millet vekillerine mektup yolladı. Millet vekilleri tezkereye onay vermedi.
Recep tayyip erdoğan o zamanlar tezkereye onay vermiyormuş izlenimi bıraksaydı, anında indirilirdi.
Erbakanın mektupları, oyunun deşifre olmaması içindi. Erbakan ak parti vekillerini yönlendirerek, bütün suçu kendi üstüne aldı ve böylece erdoğanla beraber oynadığı oyun deşifre olmadı. erdoğan tezkerenin intikamını alıyormuş izleninmi vermek için, red oyu verenleri millet vekili yapmadı. Böylece büyük plan devam etti.

Sizin yazdıklarınız gibi devlet yönetilseydi eğer şimdiye kadar ayakta duramazdık. söylenenler ve gördükleriniz üzerinden yorum yaparsanız. Hiç bir şey anlayamazsınız. Bize sadecd göstermek istenilen göSterilir. Düz mantık devlet yönetilmez.