bugün

(bkz: türkiyede aids patlaması)
Ergen abazanları paket yapıp göndersek daha isabetli olur.
yine bir morganize işler önergesi ve yine bilirkişi olarak (3 kez tayland yapmış biri olarak) cevap vermek bana düşüyor sanırım.

efendim, evet tayland'da bu konuda fiyatlar türkiye'ye nazaran epey ucuzdur. zira türk lirasının satın alma gücü tayland bahtına göre fevkalade fazladır.

şöyle ki, 1 türk lirası yaklaşık 25 baht'a denk gelmektedir.

yazacağım şeylerin bundan sonrasını lütfen 18 yaşından küçükler okumasınlar. rica ediyorum.

evet 5-10 liraya tayland'da bir fahişe ile beraber olabilirsiniz. ama bu sıradan biri olur ve tehlikelidir. bunun yerine 1000-1500 baht vererek gecelik eskort ile birlikte olabilirsiniz ki bu da 40-50 tl'ye tekabül eder. bu en temiz, en güvenli ve risksiz yoldur.

ha, "yok ben doymadım amk, bu kızlardan 3-5 tanesini türkiye'ye getireyim" diye düşünüyorsanız, kusura bakmayın ama o iş biraz yaş sevgili arkadaşlar.

zira bu tip kızları bu düşünce ile yurtdışına çıkarmak için yaklaşık 200.000 baht gibi bir harç ödemek durumunda kalıyorsunuz.
kızları bedava çıkarmanın tek yolu evlilik bağı kurarak getirmektir. artık orası da sizin mezhebinizin genişliğine bağlıdır.

not: bunları iyi okuyun ya da kopyalayın, zira birazdan sileceğim. çocuklar okumasın.
Tayland'tan gelen her kız kız değildir, dikkat edin.
(bkz: muay thai)
güncel Önemli Başlıklar