bugün

tarzını biraz değiştirip biraz daha adaletli olsa, benim gibi yalnız garibanları da kıytırık köşelerde unutmasa iyi olur.
tarzını hiç değiştirmeyen, adaletli olmayan, benim gibi yalnız garibanları kıytırık köşelerde unutan çalışma tarzıdır.
sümme haşa durum ve bu durumdan kaynaklı olaylar döngüsü. biz kimiz de aciz kullar olarak tanrıyı yargılarız.*
şayet çözülebilirse artık herkes tanrılığını ilan edebilir. zaten tanrı, tanrılığı kaptırmasın diye bizi akıl almadık şeylerle sınıyor.
işe önce matematikten başlamak gerek, çünkü tanrı çok iyi bir matematikçi.
Olmayandir. Tanri cok tembel.
Tanrının adalet kavramının adliyedekinden farklı olduğunu anlamanız için ne yapmamız gerekiyor?
Herkes eşit görünürde eşit değildir. görünürdeki eşitsizlik , adaletin olmadığı anlamına gelmez.
haberalma, takip ve müdahale, ekleme ve çıkarma işini çok hızlı yaptığına inanılır. çok fazla hızlı.
Çocukken her aksam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalısma tarzının bu olmadıgını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her aksam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.

Al capone.
yarat.başı boş bırak.ölünce sahip çık cezalandır.kendini tanıtma cehenneme at, kendini tanıtma ama kopya ver.kopya çekenleri cennete al.alkolü var et, yasakla.acı çektir ama karşı gelme de.acı çekmesine göz yum.