bugün

Tahtının gideceğinden korkan yazardır.
Malum bu Sözlükte vatandaşın biriyle olan entry girme tarzım benziyor. Hatta ara ara siz bir birinizin feykisiniz diye mesaj atanlar oluyor. Amenna olabilir.
Bu vatandaş dün nesilllerle ilgili yazdığım bir entryde bana kendisinin çakması olduğumu ve dikkate alınmamam gerektiğini, belirtti. 9 10 ve 11 nesillerin Sözlükten gitmesi için o başlığı açan sensin sayin yazar. Üstelik ben ağzımı bozupta sana benim Çakmam falanda demiyorum. Bir başkasınada demem. Sonra ben bu Sözlükte senden eskiyim. 7.nesil aydinoglu hesabım vardı. Ne olduda sen benle ve ben senle iyi geçinirken birden böyle çakma laflarına falan girdin. 9 10 ve 11 nesillere benim böyle bir talebim yok diyorsun, başlığı açan sensin , iyi bak.

Bu Sözlükte ben bazen kısa bazende böyle uzun ve orta uzunlukta entryler girerim. Seninkiler genelde iki kelime ve çok kısa ve aynı tarzda. aydin oglu bu Sözlükte isim yaptı diye ve tarzlarımız benziyor diye, tahtının gideceğinden mi korkuyorsun ? Olacak olan herşey olur. Zaten aydin oglunu bu Sözlükte bilmeyen yoktur. Beni başkan kabul eden binlerce seven yazar arkadaş var.

Tahtının sallanmasından korkan yazardır. Evet

Edit : bu yazar oytunkarandır. Evet.
Güldüren durumdur. Arkadaşlar bazen bunu okurken ben bile diyorum ulan ne ara feyk açtım. O derece ilginç geliyor. 5 yıldır bu sözlükteyim ne nick değiştirdim ne de başka nesille geldim 5 yıldır aynı hesaptayım. ilk yedinci nesil olarak gelip silik yiyen aydınoglu sonra on birinci nesil olarak geldi şimdi 8. Nesil. Sen bu hesapları nerden buldun onu anlat hele? Burada 10 kişiden 9'una sor Oytunkaran çakması diye isim takıp özelden Oytun sen misin bu ya diye soruyor ben bıktım sen bıkmadın hala yok ben sana çakma diyor muyum diyor. Diyemezsin çünkü ben 5 yıldır tek hesabımla 73 bin entryle hiç değişmeden buradayım. Kötü bir yazarım hatta bana göre yazar bile değilim keyfime göre takılan biriyim ondan sıkıntı yok. On birinci nesillerle uğraşan ilk yazar kim diye sorarsan Oytunkaran derler entry sonuna evet koyan yazar kim deseler önce fikir muhendis fikri derler sonra Oytunkaran derler ondan kim kimin çakması?

Özelden bu zata soruyorlar Oytunkaran'ı taklit ediyorsun diye biz arkadaşız diyormuş. Arkadaş? Kimsin sen ben seni tanımıyorum ne ara arkadaş olduk. Bazen saçma mesajlar atıyor ona bile cevap vermiyorum cevap verdiğim sayı 2 yi geçmez. Ondan kim çakma kim taklit ediyor görüyoruz. Benim adıma sıkıntı yok bunu gören Oytunkaran diyor benim adım yürüyor sorun olmuyor.

Ayrıca ortada bir taht yok çakma Süleyman tahtlar yıkılalı çok oldu. He illa bir taht varsa dikkat et ben tahta otururken oturma. Evet.
Değişik bir durumdur.

Şimdi sayın oytunkaran biraz cevap niteliğinde şeyler yazmış eyvallah. Benim dediğim şu, ne ara dönüp bana cephe alıp çakma filan laflarına girdin. O başlık sahibi sensin. Cümle sonuna evet koyma ise, milsizde o işi yapıyor. O na niye gidipte çakma falan demiyorsun. Meyve veren ağaç taşlanır hesabı ha bire aydin oglu. Bak biliyorum, burada çoğu yazar, sendende bendende nefret ediyor. Açtığın başlığa sahip çık. Benim böyle bir talebim falanda yok dediğin zaman, komik oluyor. aydin oglu hayatı boyunca hiç bir şekilde kimseyi taklit etmedi. Allah şahit.

Bir yazardır. Evet.
Taht oyunlarına dönüşen kavga. Evet.
Kardeş kardeş paylaşın işte sözlüğü ne olacak ki ?

ikiniz de görsel mörsel yükleyin ne güzel mis gibi.

aydin oglu renkli, canlı görsel yüklerken oytun karan adlı yazar ise normal görsel yüklemektedir.

Bana sorarsanız aydin oglu daha iyi. Başkan çünkü o.

Renli görsel yuklemeleri bol olsun.
güncel Önemli Başlıklar