bugün

sanırsam bir baharat çeşidiydi.
(bkz: patates yemeği)
bozuk balık çorbası.

O kadar kötüydü ki üç gün bi şey yiyemeyip serumla beslendim.
akp li kızlardır.
havyardır. küçükken tadı nasıl diye merak edip yemiştim, tadı iğrençti ama herkes iştahla yiyordu. bende bir sorun var her halde, o günden beri asla yemedim yanına bile yaklaşmıyorum.

görsel
görüntüsü bile midemi kaldırıyor.
kelle paça çorbası. kokusu da en az tadı kadar iğranç.
içine tuz yerine yanlışlıkla iki kaşık vim atarak pişirdiğim makarna.
tadına bakılan en iğrenç şey bıyıklı kızlarla öpüşmek zorunda kalmaktır.
Hipo,mutfakta annem su şişesine koymuş,bende su sandım içtim daha sonra gırtlak sigarayı ılk içermiş gibi bi yanma hissi ve öksürülür Allahtan suyla karışıkmışta çok etkılemedı ama o miğdemden gelen pıs kokular ve dılımın gıderek beyazlaması... neyse midem temizlenmiş oldu.
tursil, evet yanlış duymadınız, sırf merak ettim diye bakmıştım, bir daha da bakmam.
(bkz: sirke).
(bkz: ısırgan otu).
adanalılar kusura bakmasın artık adana mı hatay mı bilmiyorum ama menengüç mü ne öyle bi kahve gibi bişeyleri var içtiğim en iğrenç kahve. kahve diyonuz olum adına ya valla kusacaktım o nasıl bir kayfe arkadaş.
küçüklükten biliyorum, anahtar.
yeşil solucanı annem salata yaparken marul yaprağı sanıp ağzıma atmam yok öyle bir tat.
(bkz: bok dolması)kesinlikle mumbar.
elma sirkesi.

bir de sıcak suya katılmış halde içilirse tam anlamıyla bir işkencedir, sıcak olduğundan fondip yapıp bir dikişte kurtulamazsınız.

(bkz: bu nasıl tada bakmak)
şalgam suyu ve kefir. birçok sağlıklı şey gibi tatları iğrençtir.
(bkz: midye dolması)
sosa yatırılmış baharatlı çiğ et.* ben onu çiğ köfte sandıydım içkili içkili, dolapta duruyordu öylece, annem ne ara yaptı bunu diye düşünürken, böeyhhh diye çınlattım mutfağı.. et, benden uzak dur.
(bkz: traş kolonyası)

uyku sersemiydim ve ışık kapalıydı ne yapayım yani. ama hakkaten iğrenç, ardından diş fırçalamanız önerilir. *
(bkz: vulva)
(bkz: tutkal)
haşlanmış lahana ve lahana türleri. ıyk, midem kalktı yine. sadece ismiyle bile kusturma potansiyeli var.
zeytin yağı ve yoğrutun eşliği ile haşlanmış küçük lahanalar.
güncel Önemli Başlıklar