1. 1.
  Neden bizi kimse sevmez ? Akıl kurcalayan soru.
  -2 ... brky1661
 2. 2.
  kendi içimizdekiler dahil 3 kıtadaki tüm devletlerle savaşmamız.
  ... lanet olsun sana platonik
 3. 2.
  sebebi kürt denen ırkın avrupada türk pasaportuyla yaşamasıdır.

  her yerde kürdüm de, boku yiyince türküm de, derme çatma bir devlet kurun da düşün yakamızdan be, ne barbar ve medeniyet yoksunu insanlarsınız uluslar arası camiada bile prestijimizi düşürüyorsunuz.
  19 -2 ... yirtik dondan cikan yazzar
 4. 3.
  (bkz: türkün türkten başka dostu yoktur)
  1 -1 ... kahverengi bonibon
 5. 4.
  Pek çok kere çağ atlattıran bir toplumuz vesselam çekemiyorlar bizi. istanbul desen bizim, bor desen bizde çok, askeri güç desen iyiyiz bu konuda da, ülkenin konumu güzel. Yani işte çekemiyorlar dedim ya. Ama Çinliler sevmezse anlarım zamanında çok çektirdik adamlara. Ama şu an oradaki Türklere yaptıklarına bakıyorum da... iyi ki de çektirmişiz atalarımız öngörülü insanlarmış.
  2 -4 ... bayananonim
 6. 4.
  zamanında çok koyduğumuzun göstergesi bir durumdur.
  ... yigit590
 7. 5.
  yok öyle bir şey!

  hoş olsa bile sikimde olmaz. misal amerika? dünyada belki de en çok nefret edilen ülke. ama bütün ülke liderleri koşa koşa abd'ye gidiyor; dünyanın en iyi filmleri, ekonomi, güvenlik toplatıları, en önemli projeleri ve etkinlikleri abd'de yapılmıyor mu? bugün rusya, çin, fransa, ingiltere bile abd'yi sevmese de üstünlüğünü kabul etmiyor mu?

  uluslararası ilişkilerde sevip sevmeme olmaz. eğer güçlüysen sevilirsin. ingilizler de kendilerinin sevilip sevilmemesiyle ilgilenmezler, ingiltere'nin çıkarlarıyla ilgilenirler.

  sevilip sevilmemek ancak öz güveni eksik, hayatta başarısı olmamış, ezik ve aşağı ülkelerin kuruntusudur. sırp, yunan, bulgar hiçbiri osmanlıyı sevmezdi. ama sike sike yüzlerce yıl osmanlı egemenliğinde yaşadılar.

  ve ayrıca dünyanın çoğu türkiye'yi sever. sever ama atatürk türkiyesini severler. medeni türklerle arası kötü olan bir medeni dünya vatandaşı yoktur. şahsen beni yabancı arkadaşlarımın hepsi de sever ve halen iletişimi eksik etmezler.

  dünyanın türkleri sevip sevmediğini siz allahın izniyle ortadoğulu, yobaz, feodal yapıdaki gerici kürtlerden kurtulduğumuz gün görün. çok daha medeni ve aydın bir ülkenin pasaportuna sahip olacağımızdan ecnebinin bizim hakkımızdaki görüşleri de olumlu olarak gelişecektir. türk pasaportuyla avrupaya çıkıp oraları mahvedenlerin çoğu da ayrıca kekedir. herhalde bunları bilmiyorsunuz.
  6 ... foseptik cukura dusen burjuva
 8. 6.
  Şuan ki dünyada hangi devlet birbirini seviyor ki gerçi geçmişten beri öyle, her şey çıkar ilişkisi üzerine kurulan bir dünyada yaşıyoruz. Her devlet kendini düşünür ve düşünmek zorundadır. Tabi türklerin bir den fazla olması geçmişe dayanmaktadır ve en önemlisi jeopolitik konumdur. fakat yöneticilerin göt korkusu yüzünde türkiye dışarı muhtaç bir ülke gibi gözüküyor. 40 yıl sonra petrol bitince bor madenlerine ne olucak çok merak etmeyin ..:)
  ... unnameed
 9. 7.
  tarihten gelen bir kuyruk acısı olsa gerek.
  1 ... marwin16
 10. 8.
  Koreliler seviyor işte yetmez mi? Cidden seviyorlar hem de.
  1 -1 ... uflek