bugün

http://www.haber7.com/par...kac-oy-alacagini-acikladi

sağlam ayar vermiş gerçekleri dile getirmiş. helal olsun.

gerç chp de yüz olsa biraz utanır ama sanmıyorum.

ibretlik kapak.
(bkz: chp de yüz olsa biraz utanır ama sanmıyorum)
Chp'ye savaş açıp onun oylarını bölmek isteyen sırrı beyanı. chp'nin oyunu bölmek kime yarar: akp.

işte bunlar hep politika.

neyse. akpkk ortak yapımı.

binlerce kişinin ölümünden sorumlu bir piç'e baba diyecek kıvamda olup şov adına, rant adına gezi parkında milletvekili kimliğini kullanarak dozer önüne geçen adamın başka bir şovu. sırrı zeerece politikadan anlamıyorsun da bakma işte.

edit: imla.
Chp nin şamar oğlanı olduğunun kanıtı.
Gelen vuruyor giden vuruyor.
düşmanımın düşmanı pkk lı ise dostum değildir kimse kusura bakmasın.

aklınızı başınıza devşiriniz. Her ne kadar yozlaşmış ve asıl amacından çıkmış olsa da CHP Atatürk'ün kurduğu bir parti. Pkk sempatizanlığını her fırsatta dile getiren birisi CHP ye laf söylüyor, sizde bir tarafınıza kına yakıyorsunuz.

Biz bugüne kadar içimizde birbirimizi yesek de düşmana karşı tek yürek şekilde, yüreğimizi siper ederek ayakta kaldık, bu mantıkla değil kardeş...

Not: Chp'li değilim

edit: sözlükte amma pkk'lı varmış amk
akp-pkk "güç birliği"nde atılan yapıcı ve somut adımlardan bir tanesidir.
mustafa kemal in kurduğu parti bdp ile seçim ortaklığı düşünüyorsa problem chp nindir.

sırrı da bu konuda sağlam ayar vermiştir.

helal olsun.
yaptığı sayısız sağlam kapaklardan birisidir. söylediklerinde haklıdır ama sırrı akpyi ne zaman rakip olarak görecek onu merak ediyorum. bdp&hdp ikilisinin gezi darbe girişimi, 17 aralık darbe girişimi söylemleri unutulmadı.
(bkz: chp nin bdp ile seçim pazarlığı yapması)