bugün

ihaleci gençliğin kızlarıyla evlenip köşeyi dönmek için fem dersanesine yazılmaktır.
+ kız düşürmek için dershaneye yazıldım.
- merdivenden mi ?
+ ...
mallığın daniskasıdır.fem dersanelerinin çoğunda karma eğitim verilmemektedir.giden paranın da size girmesi işin tuzu biberidir.
kpss için gidilecekse gerçekleşebilecek önerme. Zira kpss fem de karma eğitim verilmektedir.
kızların arasına girebilmek için "kestir gel" lafına maruz kalmamışsa büyük ihtimal sıkıntılı birinin eylemidir. ulan farklı bir dünyaya giriş yapıyoruz sanki .mına koyayım. o binadan içeri girmek ne zormuş arkadaş.

sevişmek için gelmiştim demeyi düşünüyorum bir dahakine ama. belki insafa gelip alırlar içeri.
hayatının hatasını yapmaktır. Fem dersanelerinde karma eğitim yok ki arkadaş. Hatta kız ve erkek binalarının giriş çıkış saatleri bile farklı.
görücü usülü evlenemeye meraklı gençtir.
yanlış adreste yapılan eylemdir.
kısa vadeli düşünmeyen kişi davranışı. belki başka dersaneye gitse o yıl için yeterli miktarda kız düşürecek ama üniversiteye giremediği için orta vadede zararlı çıkacaktır. diğer taraftan kendini 1 sene derslere verecek olan bu kardeşimiz hem istediği bölümü kazanacak hem de ilerde yeteri kadar kız düşürecek.