bugün

suanda kullanmis oldugumdur. 1 gb bitince son derece yavaslayandir. 25 tlmi geri verin.
25 tl'ye 1 gb internet satınalanları göstermiştir.

avea'ya geçiyorsun, eşsiz tarife alıyorsun, aynı paraya yanında bir sürü konuşma ve mesajlaşma hakkı veriyor.

50 kuruş da üste veriyorlar.
25 tl'ye 1 gb internet almaktır. bir de avea'nın ölüm internetini övenler vardır. yaşasın vodafone internet.. cayır cayır yemin ediyorum..
1gbyi geçtikten sonra sayfa yenilemenin eziyet olduğu internet paketidir.
Kullanması ölüm bir pakettir allah kimseyi bu paketi kullanmaya zorlamasın. Verirsin parasını faturalı olursun ama sonra tikerler de tikerler orası ayrı mesele.
iki senedir kullandığım pakettir. Telefon iphone olduğu için 2- 4 dakikalık bir video izlesem 300 mb internet gidiyor. 1 gb bitince internet öyle yavaşlıyor ki bu seferde video izleyemiyorum. Turkcellde daha güzel bir paket varsa bilen arkadaşlar mesaj kutumu yeşillendirsin lütfen.
Üstüne 35 tl daha koyulabilirse süper online sınırsız internet alınabilir. 50 gb 59 tl, 1 gb mobil internetse 25 tl. Adaletine tüküreyim kapitalizm.
yavasladigindan beri uludag sozlukte oldugum dogrudur.
sınırlıdır. *
sanırsam tam açıklaması "sınırsız, 1 gb akk internet"tir.
Sinirlerini alın öyle deneyin derim, hazmı zor olur öbür türlü.
siz Hayır mı gençler dediğim tarife.

pttcelliyim ve tarifedeki internet 250mb sınırsız. bu internetle ayda 4 gb civarı kullanıyorum(ilk zamanlar 10 gb civarıydı). bana felsefe öğreten bilge bir hocam olsa şimdiye 2. Konfüçyüstüm amk. resmen harcanıyorum.
--spoiler--
Hadi kız orospu,ki bu ibneler bakireydi diyorlar. Bakire kız nası orospu oluyor ben anlamadım gitti kamil
--spoiler--
Repliğini akla getirendir.
Hem 1 gb, hem sınırsız.