bugün

konuyu dağıtıp bir hikayenin anlatılacağı vakittir.
Ay adeta beni anlatıyor başlık. Sunum esnasında bazen o kadar saçma şeyler düşünüyorum ki ne konuşacağımı unutmama neden oluyor. Mesela '' nasıl düşünebiliyorum ben çok ilginç, düşünmekle kalmıyorum aynı zamanda düşündüğümü konuşarak karşımdakine de aktarabiliyorum. bu insanoğlu ne tuhaf varlıklar.düşünmek demişken ne düşünecektim ben? Ne diyecektim şimdi ya? Ay unutuyorum galiba valla unutmak üzereyim diyeceklerimi, unutuyorum ve... unuttum.'' diye abuk subuk şeyler geçiyor aklımdan. Bunun nedeni de aynı anda birden fazla kişinin ağzımdan çıkacak her kelimeye dikkat ederek beni dinlemesi. Bu da beni panikletiyor haliyle. Bu yüzden her an yanlış bir şey söyleyeceğim korkusu oluşuyor. Ve göz önünde olunca telaş yapıyorum, telaştan elim ayağıma dolaşıyor bu yüzden utanıyorum zaten çabuk utanan bir insanım, utanınca da aşırı kızarıyorum ve utandığım için de aşırı hızlı konuşmaya başlıyorum. Ben dinleyici olsam kafama ayakkabı fırlatırdım. Of yarın da edebiyattan sunum yapacağım galiba. Çok streslendim şimdiden.
güncel Önemli Başlıklar