bugün

çişi geldiği zaman bile kendine "yeeeeaaa kim sıçacak şimdi " diyip bacakları sallama hareketiyle 5-10 dakika daha kazanan bünyelerin başına gelebilecek olaydır.

Geçen gene sınavla kitleşiyoruz...* Konuda fizik olunca benim aletim maçı önde götürüyordu...Lakin ne desem adına bilmem ki? tembellik değil. modernize edilmiş haliyle üşengeçlik hiç değildi. başka bir şeydi bu. soruları gözümle çozüyor ardı ardına mantıklar geliştirip soruya yaklaşıyor, ama şu ellerimi kıpırdatmak bile istemiyordum. hatta, ellerimi dizlerime koyduğumda dizimin yan tarafının eğimi sonucu kayıp yere düşen elimi, tekrar getirip dizimin üstüne bile koymak istemiyordum. velhasıl kelam. sınavın ilk 10 -15 dakikası kağıtla bakışmalarımız sonucu geçmişti. sonra şöyle ertafa baktım. su şişesinden bir yudum alıp kapağını kapatan ve sonra tekrar bir yudum alıp tekrar kapağı kapatan hararetli çocukları gördüm.el mahkum du. kimseye "ben bu konuları çok iyi biliyorum yeeaa beni direk geçirin" de diyemezdim. sonra bir gayretle beraber soruların hepsini bitirdim. ve sonra " yeeeaa kim gidicek şimdi eve.." dedim.
(bkz: çişi gelince sıçmak) *
kağıda 'bunların hepsiişlem kalabalğı şu al buna çarp ordan türev çıkanı buna eşitle.' diyesi yazası gelir insanın.

nitekim yazanıda gördüm. tuttu diyor yapan ama ben onun yalancısıyım. aslında belki arada denemek lazım.
'hocam sınav bitmek üzere jeton yeni düştü bu soru şu şu şekilde çözülcek artık bi 5 puan alırım heralde' falan gibi mesela.
sınav boyunca sağı solu dikizleyip yatmak. hoca ; kağıtları arkadan öne uzatın diyincede götü başı tutuşmak.
güncel Önemli Başlıklar