bugün

sınavın içeride batlamasıdır. an itibariyle başıma gelmiştir. sınavın a.q.
allah düşmanımın başına vermesin dedirten durumdur. önemli olan o sınavdan kalmak falan değil de bu durumun sınav süresi boyunca düşünülmesini zorunlu kılan türden olmasıdır. üzücü bir durum diye tahmin ediyorum.
sınav kağıdındaki soruları aklından geçen binbir soruymuş gibi okumaya sebep olan olaydır.

en zor soru;

Neden?
a)...
b)...
c)...
d)...
e)...
-bitanem kolunu çek göremiyorum
+ya aşkım hoca görcek şimdi yeter baktığın ya
-off amma uzattın lan çeksene şu kolunu
+bana lan mı dedin sen ?
-23 mü 25 mi ne yazıyo orda ?
+bitti recai bitti ayrılıyorum senden.hocaaaam recai kopya çekiyoooo.
-lann!
önemli bir sınav mesela öss den 1 gün sonra terk edilmek çok daha farklı bir acı verir insana.
hiç merak etmeyin eğer birazcık azimli bir insansanız hiç çalışmasanız bile sınavdan geçersiniz. "sınavdan sonra kendimi şişelere vuracağım ama bu sınavı geçmem lazım" diyerek kendini telkin et sınavdan sonra ne halt yiyiyorsan ye, ama o sınav geçilecek.
A)bana bir şeyler oldu.
B)nefes nefese kaldım.
C)feci ter bastı bir anda.
D)ellerim titriyor bak.
E)hepsi senin yüzünden.

A)çok hoşsun tamam .
B)bana bakmazsın tamam.
C)evet yok arabam falan.
D)param da yok bi taraftan .
E)hepsi senin yüzünden.

A)aşık oldum.
A)aşık oldum.
Ben sana galiba aşık oldum.

A)aşık oldum.
B)olmadım.
C)sadece hoşlandım.
D)öyle sandım.
E)hiç biri.
acı verir insana; çünkü çok boş vaktin vardır sana olanları, ona olanları, ilişkinize olanları düşünür durursun. yapılan hatalar düşünülür, dersler çıkarılır, herkes yargılanır. en çok da kendi bünyesini yargılar insan. kötüdür kötü. çakarsın muhtemelen o sınavların hepsinden ama umrunda değildir, benim hayatım boka sarmış zaten, sınavlar mı eksik kalıcak, kalsın 24 tanecik ders. verilir elbet. kimse inanmaz, herkes sen ne bicim adamsın sorularını sorarken, 1 sene sonra 30 dersi verdiğinde elinde viski, üzerinde ropdöşabr, mutlu bi' gülümsemeyle buraya i did it yazarak editleyeceğin zamanı hayal edersin. "aynı gerçek gibi".
kazıklanacağını bile bile bir kıza güvenmek davranışının akabinde gelişebilir olay.*