bugün

Maksimum dolgu bulundurması. Niyetim hiç de siz sivrisinek tiplileri kandırmak değil. Ne önemsiyorsunuz kendinizi ya *

kıyafet daha düzgün ve güzel duruyor.
Aldatıcı olmasın üzmeyin bizi beklentileri yükseltmeyin.
mumkunse olmamasi ancak illa ki olcaksa klimali olmasi bence.. oyle uflemeli, serinleten ozellikte falan.
yumuşak, balensiz, balkonet ve ince askılı olması.
Pencereli olması.

(bkz: emzirme sütyeni)
Şu sıralar kullanmıyorlar .

En azından çomarın olmadığı bizim buralarda .
Şu aralar sanırım kadınların düşüncesi;
- klimalı ossun.
Kesinlikle içinde atatürke karşı kin yatıyordur.eminim.
Memelerimi toplayacak büyüklükte olması. Teşekkürler.
içinde meme olması, meme olmayan sütyeni ne yapayım!
dantelli olması, bordo/siyah/lacivert renk, bir de push up olmaması**.
aranmaması gereken özellik. öylesine aldığım sütyenler ince eleyip sık dokuduğum marka marka dolaşıp eleyip tarayıp aldığım sütyenlerden daha rahat çıkabiliyor. victoria'dan koleksiyon yaptım, 3 kuruşluk tezgah sütyeni daha rahat çıkıyor. hayat bir garip. sütyenler de öyle. illa bir özellik aranacaksa hediye sütyen bir tanedir. hediye sonuçta.
Vucudunuza baski yapan bir seye yaz kis nasil tahammul edebiliyorsunuz bilemiyorum ama sizlere kadinlar olarak saygim buyuk*
T:rahatlik icin aranan ozelliklerdir.
içinde silikon olmamalı sahtekarlığa lüzum, ceviz kadar şey oluyor karpuz gibi. ayıp.
sözlükteki transların ilgisini çekmiştir.
böyle ipinden tuttup çektin mi çattt diye ses çıkıcak.

imza: materials science cgpa 1.6.
Fiyat performans açısından; 15 - 20 lira arası f.k.
20 - 35 lira arası , orkide, nurteks.

30 - 45 lira arası, Yeni inci.

45 - 70 lira arası kom.

70 - 100 lira arası suwen, miss claire markaları tavsiyemdir, tabi model seçeneği kullanım yerine ve vücut ölçülerine göre değişir her markanın her modeli kişiye uymayabilir.
telinin cikmamasi/batmamasi, dikislerinin belli olmamasi ,askilarinin olmadik yerde firlamamasi ,gereksiz pahali olmamasi.
Bir erkek olarak olmamasini ariyorum ben sahsen lol.tesk.
Rahat olması.
Şu anda beyler: google enter, sütyen enter, meme enter...
dik tutsun, diri tutsun, iri tutsun.
Victoria secret etiketinin olması.
Sutyeninin sarkittigi bilimsel olarak kanıtlanmış. O yüzden takmayin, fora!
hazır mısınız. tanınan bir iç çamaşırı firmasında çalışan birisi olarak söyleyebilirim ki, öncelikle doğru sütyen ölçüsü. askısının kopçasının ve bantının tam uyması. sonrası ise ihtiyaca tabi. günlük kullanım için rahat olması ön planda olduğu için balen bölgesi, çizgi kısmının kendini belli etmemesi gibi özellikler ararken, özel bir gecede tabiki seksilik ön plana çıkacaktır. sevgili kadınlar, ölçü işi çok önemli. mementolarınızın memişkoluğunu koruması ve omzunuzda iz kalmaması, duruş bozukluğu yaşamamanız için bu çok önemli. mesela iyi bit mağazaya gidip ölçtürerek güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. bana böyle hayatımda hiç bilmemem gereken şeyleri öğreten işimin de allah belasını versin.