bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayandır.

sütyen dediğimiz, çeşidine göre toparlayıcı, büyük gösteren ama en önemlisi de memintoların dik kalmasını sağlayan icatlardan biri, bir tanesi.

öte yandan aynanın olmadığı ortamlarda, kendimizi göremememiz gayet normal diye düşünüyorum. misal bir hanım kız bir hanım kıza "benim pantulda leke var mı bak bi" diyebileceği gibi babayiğit bir bey de bir diğer barzoya "şşş bah hele dişimde soğan maydunuz neyim kalmış mı" diye soru yöneltebilir.

tüm bunları lanet olasıca aynı potada erittiğimizde, insanlar kendilerinde fark edemedikleri veyahut da göremedikleri şeyleri karşısındakilere tabisi ki de sorabilirler.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayandır! hem minilisin, hem sütyensiz hem de bayansın. bayan olmasan hadi neyse yine bi nebze ama bayansın. seni orada sikerler ellerinden ben bile alamam. bu pervasızlığın, bu müşkülpesentliğin, bu adamsendeciliğin nereden geliyor hanım kız? hayrat mısın sen herkesi böyle tahrik ederek kendini sikizletiyorsun! buna izin vermem, veremem! kendine çeki düzen ver lütfen!
(bkz: sütyen giymediğim çok mu belediye soran minili)

(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: yine ıslandım inanır mısın)